» »

Як взяти кредит на машинуНайкращі поширений спосіб придбати машину - це купити її за готівку, або взяти кредит на машину. Головна перевага автокредитування в тому, що можна отримати автомобіль, не маючи в наявності всієї суми, необхідної для покупки.

Як взяти кредит на машину

Додатково зважуєте всі витрати, пов'язані з придбанням автомобіля. У щомісячні витрати з експлуатації автомобіля, крім виплати кредиту, страховки і витрат на паливо, додаються витрати на стоянку або гараж, мийку, придбання додаткового обладнання, можливі витрати на оплату штрафів за порушення правил дорожнього руху. Ці додаткові витрати можуть порушити рівновагу сімейного бюджету.

Берете на роботі довідку про доходи. Кредит без інформації про доходи оформляється банком під заставу. Заставою може бути автомобіль, що купується, або нерухоме майно: гараж, дача, квартира.

Оформляєте покупку вподобаного автомобіля в автосалоні. Вам видають акт відбору автомобіля, в якому вказана модель машини, її комплектація і вартість.

Вибираєте банк, в який будете звертатися за кредитом. Часто зустрічається варіант, коли автосалон працює з конкретним банком, у який вас ввічливо направлять. Чи не станеться нічого поганого, якщо ви відвідаєте не лише рекомендований банк, але і перевірите кілька додаткових варіантів.

З довідкою про доходи, актом відбору автомобіля, копією паспорта, звертаєтеся в обраний банк. Проходьте процедуру оформлення кредитних документів, вона може зайняти від години - півтори, до декількох днів. Після оформлення необхідних документів, вам видають гарантійний лист банку.

З гарантійним листом з банку повертаєтеся в автосалон, де для вас «відкладають» автомобіль.

У день видачі кредиту, який, як правило, відрізняється від дня оформлення кредитних документів, приходите в банк і оплачуєте перший внесок по кредиту.

З платіжкою по першому кредитному внеску, приходите в автосалон і отримуєте довгоочікуваний автомобіль.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: