» »

Як взяти напрокат автоПрокат автомобіля може стати вашою паличкою-виручалочкою в тому випадку, якщо у вас виникла термінова необхідність зустріти несподіваного гостя з поїзда, а ваш автомобіль знаходиться в ремонті, або ж ви знаходитеся в чужому місті і вам має бути поїздка. Така послуга дуже зручна, до того ж оренда автомобіля може обійтися набагато дешевше, ніж виклик таксі.

Як взяти напрокат авто

Компанії, що надають автомобілі напрокат, працюють майже в кожному місті. Тут ви зможете взяти в оренду автомобілі будь-яких марок. Іноді прокатники можуть надати вам машину з водієм.

Для того щоб орендувати авто, вам необхідно мати при собі паспорт і водійське посвідчення. Багато компаній висуває певні вимоги до водійського стажу. У разі, якщо стаж буде мінімальним, вам можуть відмовити. Іноді прокатники вимагають надати заставу.

Далі після перевірки всіх документів вам запропонують укласти договір. Попередньо від вас зажадають заповнити гарантійні листи про те, що ви зобов'язуєтеся виплатити матеріальну шкоду в разі пошкодження машини. Потім видадуть шляховий лист, і з цього моменту ви можете керувати автомобілем. У багатьох фірмах передбачена можливість попереднього оформлення прокату електронною поштою.

При здійсненні угоди обов'язково поцікавтеся умовами страховки. У різних компаніях ці умови значно відрізняються один від одного. Не зайвим буде дізнатися, як відбувається і відшкодування збитку при ДТП. Адже на дорозі іноді може трапитися що завгодно, тому наявність страховки допоможе вам заощадити власні кошти, а також зберегти нерви.

При отриманні автомобіля уважно огляньте його. Орендовані машини повинні побут в повному справному стані. У деяких компаніях є служба технічної підтримки, яка виїжджає негайно на ваш виклик у разі поломки. Залежно від ступеня поломки авто або полагодять, або евакуюють, при цьому надавши вам іншу машину.

Багато компаній пропонують своїм клієнтам різні дисконтні програми та системи знижок. Обов'язково поцікавтеся їх наявністю в обраній вами компанії. Також можна взяти участь у спеціальних акціях, які допоможуть вам істотно заощадити.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: