» »

Як вибрати банк для автокредитуванняВигідні умови по автокредитуванню складаються не тільки в низькій ставці по кредиту, але і від інших важливих умов: від термінів кредиту, комісійних зборів, страхування та інше. Крім того, необхідно звернути увагу і на інші фактори, такі як, дострокове погашення кредиту, час, відведений на прийняття рішення, кількість документів. Тому для початку необхідно знайти відповідний банк, а вже потім вибрати машину й автосалон, з яким співпрацює обрана кредитна організація.

Як вибрати банк для автокредитування

Вимоги до майбутнього позичальникові

На перший погляд здається, що всі програми з автокредитування однакові. Вони передбачають практично рівні умови і вимоги до позичальників.

Кожен позичальник повинен відповідати наступним вимогам: - вік позичальника коливається від 18 (іноді 21 року) до 61 років. - Трудовий стаж від 1 року.

Однак багато банків йдуть назустріч своїм позичальникам і пом'якшують дані умови, дозволивши оформити кредит працюючому пенсіонеру, чий вік більше 60 років.

Швидкий розгляд заявки

Терміни можуть відрізнятися в різних банках. Вона варіюється від декількох годин до 5 днів. Зазвичай остаточне рішення приймається за 2-3 дні. І не забувайте один важливий момент: чим нижче ставка по кредиту, тим збільшується термін розгляду заявки. Це пов'язано з тим, що банки намагаються звести ризики до мінімуму, і перевіряють надійність клієнта.

Максимальна сума кредиту на машину

Вибирайте банки, які видають на покупку автомобіля великі суми (від півтора до двох мільйонів), адже це говорить про надійність і солідність кредитної організації.

Забезпечення кредиту на автомобіль

Кожна кредитна організація прагне знизити ризик. Тому банки вимагають, щоб майбутній автомобіль був оформлений в заставу. Або ж умови кредитування припускають поручительство. Виберіть найбільш оптимальне рішення для вас, тому що можливо вам буде простіше оформити автомобіль в заставу, ніж шукати поручителів.

Початковий внесок

Знайдіть ту кредитну організацію для оформлення кредиту, яка вас влаштовуватиме з початкового внеску. У багатьох банках ця сума становить 20-30% від суми кредиту. Залежно від переваги програми кредитування у деяких кредиторів дана цифра може становити від 0% до 50%.

Процентна ставка

Залежно від обраного виду автокредитування і його терміну - ставка буде відрізнятися. Крім того, процентна ставка кредитування залежить від початкового внеску і вибору періоду, в який буде виплачуватися кредит. Чим менше термін, тим менше відсотків в підсумку ви переплачуєте.

Існують також і інші критерії, наприклад, комісійні збори або вимоги до автомобіля, тому перш ніж остаточно прийняти рішення і зупинитися на конкретному банку, вам слід ознайомитися з його пропозиціями.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: