» »

Як купити авто в БілорусіїЯк купити авто в Білорусії. Якщо спочатку автомобіль привезений в Білорусію в хорошому стані, там він буде зношений меншою мірою, ніж в Росії. Це пояснюється наявністю хороших доріг і відсутністю пробок в республіці. Крім того, митні мита щодо «прохідних» машин в Білорусії менше, ніж у нашій країні.

Як купити авто в Білорусії
Вам знадобиться
  • - інтернет
  • - паспорт
  • - водійське посвідчення

Підберіть найбільш підходящий для вас варіант на популярних білоруських сайтах з оголошеннями про продаж автомобілів: www.irr.by / cat / cars, www.abw.by, www.myauto.by, www.ao.by, www.abz.by, www.autolux.by, www.zarulem.by, www.belarusauto.com, www.avtomotominsk.com або www.autoban.by.

Дивіться ціни на цікаву для вас машину, звертайте увагу на рік випуску, виписуйте контактні дані продавців зацікавили вас автомобілів. Для порівняння з цінами на даний транспортний засіб у Росії відвідайте ресурс www.auto.ru.

Коли ви будете подавати документи в російську митну службу, вам буде потрібно сертифікат «Євро-4», який свідчить про відповідність придбаного автомобіля екологічному стандарту. Щоб з'ясувати, чи задовольняє цій умові вбрання авто, пройдіть за посиланням http://www.gost.ru/wps/portal/pages.AutoCertificates, введіть у поле «Пошук по базі даних» марку автомобіля, код VIN або номер сертифіката відповідності. Щоб вам не довелося зіткнутися з неможливістю оформити «Євро-4», купуйте машину від 2005-2006 років випуску.

Зв'яжіться з продавцем автомобіля по телефону. Якщо в оголошенні номер телефону Республіки Білорусь дан в міжнародному стандарті, тобто через символ «+», то при дзвінку з мобільного телефону з Росії набирайте його саме в такому вигляді. Здійснюючи дзвінок з міського телефону, замість символу «+» наберіть «8», після гудка - «10» і потім інші цифри номера. З'ясуйте в розмові, чи не продають ще машина, коли вона розмитнена, чи не була вона в аварії, з якої конкретно ціною людина готова продати автомобіль.

Домовившись про зустріч з продавцем і вирушаючи в Білорусь, з собою краще брати євро або долари США, саме за ці гроші продається більшість автомобілів. Для перебування в Білорусі та здійснення покупки вам знадобиться російський паспорт і ваше водійське посвідчення.

Крім огляду автомобіля та перевірки на працездатність всіх його вузлів, перевірте також наявність і хорошу читаність номерних характеристик (номер двигуна, VIN на дверній стійці, під склом і т.д.). Переконайтеся, що авто «прохідне», перевіривши дату розмитнення на сайті митниці Білорусії http://gtk.gov.by/ru/transp.

Проявіть пильність, визначаючи дату випуску транспортного засобу. Часто буває, що, згідно зі свідоцтвом про реєстрацію, машина має більш свіжий рік випуску, ніж це є насправді. Перевірити реальну дату випуску автомобіля, який ви плануєте придбати можна на сайті www.vin.su

Оформіть угоду купівлі-продажу в ДАІ, або довідку-рахунок - у комісійному магазині. Перший варіант - безкоштовний, за оформлення ж довідки-рахунки потрібно платити. Тим не менш, саме довідку-рахунок вимагають пред'явити в ряді російських митниць. Тому, якщо для вас принципово заощадити на оформленні угоди продажу, заздалегідь зателефонуйте в ту митницю, де ви плануєте отримувати ПТС і уточніть, чи приймають вони договір купівлі-продажу.

Коли продавець зніме автомобіль з обліку, ДАІ внесе відповідні відмітки в свідоцтво про реєстрацію ТЗ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: