» »

Як оформити автокредит без первісного внескуЗ появою автокредиту стало реальним придбання автомобіля, не маючи навіть початкової внеску. Іншими словами, автолюбитель може прийти в автосалон і, оформивши автокредит на вподобану модель авто, відразу ж відправитися на власному авто додому.
Як оформити автокредит без первісного внеску
Автокредит буває як з початковим внеском, тобто коли вже є мінімальна сума, так і без нього. Автокредит без першого внеску досить актуальний і абсолютно реальний в даний час. Він розрахований на людей, у яких немає потрібної суми для першого внеску, але мається стабільний, постійний дохід і бажання придбати автомобіль.

Різноманітність кредитних пропозицій, запропонованих як банками, так і автосалонами, досить широко, завдяки чому є можливість підібрати оптимальний варіант.

Існує кілька єдиних критеріїв для всіх кредитних пропозицій: - працездатний вік (21-60 років); - громадянство; - стаж роботи на останній посаді від 3 місяців; - якщо раніше вже брався кредит, то кредитна історія повинна бути позитивною.

Перш ніж приступити до заповнення кредитної заявки, позичальник повинен надати пакет документів, а саме: - паспорт; - заповнена заява-анкета, заздалегідь видана позичальникові співробітником банку або автосалону; - копія трудової книжки; - довідка 2-ПДФО; - залежно від умов банку-кредитора, можуть знадобитися додаткові документи.

Наступним етапом буде період розгляду заявки протягом від 1-го години до 7 днів (залежить від банку). Як тільки заявка буде схвалена, можна буде приступити до останньої стадії, а саме оформлення договора.Довольно часто обов'язковою вимогою є одноразова оформлення ОСАГО і КАСКО, хоча в деяких випадках це необов'язково. Оформлення страховки оплачується відразу на місці.

І нарешті залишається оформити сам договір про купівлю / продаж авто, який також є договором позики / застави. Тепер автомобіль офіційно оформлений. Новоявлений автовласник може спокійно забрати своє авто.

Автокредитування без початкового внеску досить швидко набирає популярність завдяки можливості придбати бажаний автомобіль зараз за умови наявності стабільного, постійного доходу. Це чудова можливість, що дозволяє заощадити досить тривалий період часу. Саме завдяки такому типу кредитування, багато людей, які дійсно потребують засобі пересування, зможуть його придбати.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: