» »

Як оформити автомобіль в лізингЛізинг автомобілів в Росії доступний юридичним особам і індивідуальним підприємцям. Так називається тривала оренда машини з поступовим викупом її повної вартості, після чого вона переходить у власність орендаря. Такі угоди відомі також як фінансова оренда. Лізинг вважається більш вигідним, ніж покупка в кредит, так як процентна ставка за фінансової оренді авто відчутно нижче.

Як оформити автомобіль в лізинг
Вам знадобиться
  • - повний пакет установчих документів фірми або ІП (для підприємства Статут, установчий договір або рішення єдиного засновника, протокол або рішення про призначення першої особи і головного бухгалтера, свідоцтва про державну реєстрацію фірми і присвоєння ІПН; для підприємця свідоцтва про державну реєстрацію та присвоєння ІПН);
  • - виписка з ЕГРЮЛ або ЕГРІП;
  • - фінансова звітність за минулий рік (для застосовують спрощену систему оподаткування - декларація) з відміткою податкової;
  • - гроші на перший внесок.
  • Додатково лізингодавець може вимагати:
  • - довідки з податкової про наявні рахунках у банках, відсутності прострочень по платежах до бюджету і зобов'язаннями перед кредитними організаціями;
  • - довідку з банку про рух коштів по рахунках за останній рік.

Виберіть марку і модель автомобіля і компанію, послугами якої воліли б скористатися. Порівняйте пропозиції різних компаній, що пропонують лізинг автомобілів на ринку вашого регіону, і віддайте переваги тієї, умови і рівень сервісу в якій найбільш прийнятні для вас.

Підготуйте пакет документів для оформлення заявки. Мінімальний набір включає все установчі документи компанії або індивідуального підприємця: свідоцтва про державну реєстрацію та присвоєння ІПН, рішення про заснування ТОВ або протокол загальних зборів засновників, рішення або протокол зборів про призначення першої особи фірми та головного бухгалтера, виписку з ЕГРЮЛ і ЕГРІП та ін

Надайте потенційному лізингодавцю свою фінансову звітність за минулий рік. На ній має бути присутня відмітка податкової інспекції про прийняття.

Уточніть у лізингодавця, чи не потрібні додаткові документи. Найчастіше той хоче бачити довідки з податкової інспекції про всі наявні у вас рахунках у банках та про відсутність простроченої заборгованості перед бюджетом і банками. Нерідко потрібні також довідки з банків про рух коштів по всіх наявних у вас рахунками.

Дочекайтеся рішення про укладення з вами договір лізингу. Будьте готові, при виникненні будь-яких сумнівів вас попросять надати ті чи інші документи, що дають більше інформації, що дозволяє судити про вашу надійності як потенційного позичальника.

Укладіть договір лізингу і зробіть перший внесок, якщо рішення за вашою заявкою позитивне. Не забудьте уважно вивчити договір перед підписанням, вимагайте роз'яснень, якщо щось незрозуміло. Особливу увагу приділіть пунктам, набраними дрібним шрифтом, і виносках. Якщо щось категорично не влаштовує, краще не укладайте договір і скористайтеся послугами іншої компанії.

Виконуйте всі свої зобов'язання щодо платежів за договором лізингу до повного викупу машини.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: