» »

Рефінансування автокредитуРефінансування кредиту - цільова програма, що діє як для фізичних осіб, так і для юридичних, спрямована на перекредитування автокредиту на кращих умовах. Простіше кажучи, завдяки рефінансуванню можна отримати новий автокредит, під менший відсоток.
Рефінансування автокредиту
Що робити позичальникові, якщо через певну кількість часу процентні ставки з кредитування зменшилися на кілька відсотків, а кредит на машину доводиться виплачувати на колишніх умовах?

Рефінансування кредиту - ось що спадає на допомогу кожному позичальнику. Рефінансування вигідно в першу чергу тієї категорії громадян, яка оформила кредит по одному паспорту, без початкового внеску.

Способи рефінансування

Двома способами можна перекредітовать автокредит. У першому випадку пропонують зробити обмін транспортного засобу, оформленого в кредит, на новий автомобіль. Інший спосіб передбачає зміну самого кредиту, тобто зміна терміну кредитування і процентної ставки в своєму або сторонньому банку.

Вигода рефінансування автокредиту

Останнім часом відбулися серйозні зміни за умовами надання автомобілів в кредит. Це стало помітно по зниженню процентної ставки. В результаті автокредити стали набагато вигідніше. Але що робити тим громадянам, які отримали кредит за невигідною процентною ставкою?

На ринку дуже активно застосовують рефінансування автокредиту. Даний кредитний продукт виявився дуже затребуваним. Багато позичальників звертаються до відділень банку та переоформлюють кредитний договір на більш вигідних умовах.

Для перекредитування позичальникові необхідно надати паспорт, довідку з місця роботи та копію трудової книжки. Крім цього, позичальник повинен надати кредитний договір і реквізити банку, в якому оформлений даний автокредит.

Страхування рефінансованого автомобіля

Будь-який автомобіль, який купується в кредит, підлягає страхуванню за програмою ОСАГО і КАСКО. Страховий поліс повинен бути укладений на користь банку. Існують жорсткі вимоги за умовами страхування.

Вимоги до позичальника при рефінансуванні

Позичальником можуть виступати фізичні особи, юридичні особи та індивідуальні підприємці. Для юридичних осіб існує обов'язкова умова - наявність стабільного бізнесу, який представлений на ринку не менше 18 місяців.

Позичальник повинен мати позитивну кредитну історію.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: