» »

Як отримати кредит на автомобільЯк взяти кредит на авто. В даний час в кредит можна купити абсолютно будь-який автомобіль, будь то підтриманий або новий, іномарка чи вітчизняна машина. За останній рік послугами автокредитування скористалися на 20% споживачів більше, ніж раніше.

Як отримати кредит на автомобіль

Для початку визначтеся з банком, у якого будете оформляти кредит. Вивчіть його умови і подивіться список автосалонів і організацій, з якими співпрацює даний банк. З цього списку ви можете підібрати собі компанію, у якої в подальшому придбаєте авто. Пам'ятайте, що багато кредитних установ надають гроші і на покупку підтриманих машин. Однак термін їх експлуатації не повинен бути більше 5 років, і відсоткова ставка стає значно вище. Причиною цьому служить підвищений ризик, якому піддає себе банк за додаткового зносу автомобіля.

Уважно читайте договір і умови кредитування. Пам'ятайте, що чим дрібніше текст - тим важливіше інформація для вас у ньому міститься. Особливо це актуально в тому випадку, якщо банк надає більш вигідну програму, ніж у конкурентів. Приховані комісії можуть виражатися в одноразових платах за відкриття та введення рахунку, за переказ коштів на рахунок автосалону, а також щомісячні комісії, які є найнебезпечнішими.

Пам'ятайте, що дуже часто за дострокове погашення кредиту банк штрафує клієнтів. Відсоток штрафу різний, тим самим банкіри повертають собі несплачені відсотки. Слідкуйте за тим, яку страхову компанію вам пропонує банк і який відсоток по страховці.

Надайте необхідні документи для отримання кредиту. В основному це паспорт заявника та поручителя, водійське посвідчення і довідка про доходи. Список інших документів залежить від обраного банку і від початкового внеску. Найчастіше, чим вище перша сума, тим менше необхідний список документів.

Як отримати кредит на автомобіль
Не забувайте про те, що автомобіль, який ви купуєте в кредит, оформляється в заставу, тому оригінал ПТС залишається в банку до остаточної виплати. Пам'ятайте, що при настанні страхового випадку страховка перераховується банку, який вже розпоряджається коштами.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: