» »

Як збільшити розмір страхової виплати по ОСАГОСтрахові виплати по ОСАГО Жорсткий лімітовані державою. Максимальна в 2014 році становіть 120 тисяч рублів. Для того щоб збільшити Цю суму, звітність, прідбаті поліс розширеного ОСАГО. ВІН Забезпечує Додаткове страхування автоцівільної відповідальності. Інша назва поліса ДСАГО.

Як збільшити розмір страхової виплати по ОСАГО

Перевага ДСАГО

Іноді вінуватцям ДТП доводітіся оплачуваті витрати з Відновлення автомобіля самостійно, в силу того, що поліс обов'язкового страхування автоцівільної відповідальності НЕ здатно покритием весь збиток. Оформлення Додатковий договором передбачає франшизу. Таким чином, ЯКЩО сума страховки булу 50 000, то після Підписання ДСАГО на суму 100000 ліміт по страховці зростає до ста тисяч, а не збільшується на Цю суму. Розширене ОСАГО - рішення цієї проблеми. ДСАГО - Це не що Інше, як додаток до стандартного страхового полісу. У разі, коли в аварії задіяна дорога машина, її ремонт може обійтіся у Величезне суму, і Тільки додаток до стандартної страховці Дає гарантію СПОК водія як учасника руху. Цею поліс дозволяє збільшити розмір страхових виплат до будь-якої бажаної суми.

Завдання ДСАГО

Основним Завдання ДСАГО є допомога у відшкодуванні збитків після аварії в тихий випадка, коли звичайна страховка не покріває збитки. У договорі можуть буті пропісані витрати НЕ Тільки на Відновлення автомобіля, а й на Лікування постраждалим. Страховки ОСАЦВ і ДСАГО можуть буті оформлені в різніх страхових компаніях. Терміни Дії обох полісів завершуються в один день, Незалежності від того, коли смород були оформлені. Страхові Компанії пропонують Різні Варіанти Додатковий страхування автомобіля. ВАРТІСТЬ поліса поклади від суми страхових виплат. Максимум в данім випадка відсутня. ВАРТІСТЬ поліса ДСАГО поклади від суми виплат, терміну страховки і Додатковий умів договором. У СЕРЕДНЯ вона колівається від 500 до 3000 рублів. У Деяк випадка вона може буті Вище. Коженая додатковий договір Зі страховою компанією Діє в рамках ОСНОВНОЇ страховки і Дає допуск управлінням транспортними засобами всім, хто має на це законна Підстава.

ДСАГО і КАСКО

КАСКО зазвічай передбачає ремонт власного автомобіля в разі ДТП. Зараз Частка ДСАГО стають не більш 14% від загально числа застрахованих автомобілів. Ця цифра щороку зростає, Альо НЕ Дуже СтрімКо. Якщо водія візнають віннім, а ліміт ОСАГО не покріє витрати, ремонт Іншого постраждалого автомобіля доведе оплачуваті за свій рахунок. Додаткове ОСАГО дозволяє вірішіті Цю проблему і позбутіся від Зайве витрат.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: