» »

Чи потрібна страховка при ПОКУПЦІ автоУ 2000 році в Росії автострахування стало обов'язковим. Багато Автолюбителів досі задаються харчуванні: а чи потрібна автостраховка при купівлі автомобіля? Поки Йдут Суперечка з цього питання, закон ще Діє.

Чи потрібна страховка при ПОКУПЦІ авто

Види страхування

Купуючі автомашину в особисту власність, ві оформляєте ряд необхідніх документів, що дозволяють законно користуватись автотранспортом. Серед технічних документів, що Забезпечують право власності і Керування транспортними засобами, звітність, мати і страховий поліс на машину. Існує кілька Видів Офіційного страхування:

- автострахування ОСАГО; - Автострахування КАСКО; - Автострахування ДСАГО; - Автострахування «Зелена карта».

Тіпі страхування

У свою черго смород поділяються на обов'язкові та добровільні тіпі страхування. Тому при ПОКУПЦІ автомашини, так чи інакше, страхуваті її все Одне доведе. Вісь Тільки Які види страхування для свого автомобіля ві будете використовуват, поклади від вашого рішення.

Обов'язкове страхування транспортного засоб передбача законом, тому йо Ніяк НЕ унікнуті. До такого роду автострахування відносіться ОСАГО - це Майнове страхування автосредства, за Яким страхується можливий ризико ЦИВІЛЬНОЇ відповідальності водія, вінуватця ДТП, Який заподіяв матеріальну шкоду Іншому учаснику автомобільної аварії. Точніше Кажучи, ЯКЩО водій потрапляє Зі своєї вини в ДТП, завдані збитки за нього відшкодовує страхова компанія, в точності з прописанием в документі розмірамі компенсації.

Звічайній, ві можете відправітіся в подорож і без страховки ОСАЦВ, Альо на першому ж посту ДІБДР вас за це оштрафують, так як управління транспортними засобами без страхового поліса ОСАГО - протізаконно.

Інші види страхування, як КАСКО, ДСАГО і «Зелена карта», здійснюються за добровільнім Бажанов автовласніка, Альо Варто зауважіті, що при ПОКУПЦІ авто кошти в кредит КАСКО стає обов'язковим, інакше банк не схваліть автокредит. КАСКО - це страхування автомобіля, Яке передбачає, що у випадка, прописаним в страховці можлівіть Пошкодження, Данії засіб буде відремонтовано за рахунок страхової Компанії. ДСАГО, як додатковий вид страхування ОСАЦВ, працює у випадка, ЯКЩО для відшкодування збитків недостатньо коштів на полісі ОСАГО. Автострахування «Зелена карта» звітність, в тому випадка, ЯКЩО ві плануєте виїзд на своєму автомобілі за кордон.

Підстави для придбання автостраховки

У обівателів існує думка, що автостраховка - це Марна трата грошей. З ЦІМ можна Погодитись, ЯКЩО ві професійний водій, дотрімуєтеся правил дорожнього руху або взагалі у вас немає автомобіля. Купуючі автостраховку, ві в Першу Черга страхуєте свій бюджет від непередбаченіх сповістити, отрімуєте економічну і психологічний захист. Звічайній, сучасне Російське видання видання автострахування вімагає вопросам комерційної торговли доопрацювань і законодавчо нововведень, Альо все ж це якась гарантія вашої Економічної безпеки. Та до того ж і закон про обов'язкове страхування Галі НЕ Скасовано, тому прідбаті автостраховку все Одне доведе, щоб мати можлівість на законних підставах пересуватіся на своєму транспортному засобі. Єдине, що ві можете зробити на свій Розсудів - вібрато страхову компанію.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: