» »

Як вписати в поліс КАСКОПри покупці автомобіля, а також і інших транспортних засобів обов'язковою умовою є страхування об'єкта транспорту від збитку, розкрадання або викрадення. Саме в цьому автолюбителю допоможе страхування КАСКО.

Як вписати в поліс КАСКО
Вам знадобиться
  • - документи, що підтверджують особу;
  • - водійські права;
  • - страховка (якщо вона була оформлена раніше);

Природно, страховка в більшості випадків оформляється безпосередньо на власника автомобіля, а в страховий поліс вписуються тільки його особисті дані. Але якщо в сім'ї кілька людей користуються автомобілем, є можливість вписати додаткового водія в поліс КАСКО. Зібравши необхідний пакет документів, зверніться в страхову компанію, де ви укладали договір страхування автомобіля.

Визначте, яку саме страховку ви хочете оформити. Існує кілька видів: «обмежена страховка» і «відкрита». Відкрита передбачає необмежену можливість керування автомобілем. Для її оформлення власнику досить особиста присутність. Ніякі додаткові дані в поліс не вписуються. При обмеженою страховці важливо мати персональні дані і номери водійських посвідчень для вписуваних в поліс, або забезпечити їх присутність.

Співробітник страхової компанії запропонує вам заповнити певну форму заяви, залежно від вашого вибору.

Потім буде зроблено розрахунок вартості (якщо оформлення первинно) або перерахунок (якщо ви вписуєте водія в наявну страховку).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: