» »

Як Оформити страховку на автоДля того щоб застрахуваті автомобіль від угону і Збитками, звітність, звернута в страхову компанію. Заповнити заяву та надаті ПРЕДСТАВНИК страхової організації достовірну інформацію про транспортний засіб.
Як Оформити страховку на авто

Оберіть страхову компанію, з Якою ві Хотіли б укласті договір страхування автомобіля. Перевірте на сайті На даний Сейчас Федеральної служби страхового наочно, чі має організація відповідну ліцензію.

Зверніться в страхову компанію з Проханов розрахуваті страховий тариф для вашого автомобіля. Ві можете зробити це по телефону, за допомогою Електронної пошта або при особістій ​​зустрічі в офісі страхової Компанії. Повідомте співробітніку Компанії марку машини, рік випуску і дані про водіїв, Які будуть допущені до Керування транспортними засобами, а такоже про систему сігналізації, Якою оснащена машина. Спеціаліст відділу страхування автотранспорту повідоміть вам страховий тариф, для того щоб розрахуваті суму страхової премії, що підлягає сплаті, просто помножте його на ВАРТІСТЬ вашого автомобіля. Якщо ві згодні з сумою платежу, приступайте до оформлення договору. Зверніть уваг на Поняття «франшиза» - це та частина збитків, яка НЕ ​​віплачується страховою організацією. При віключення франшизи страховий тариф збільшується, і навпаки, чім Вище франшиза, тим нижчих страховий тариф.

Заповніть заяву встановленої форми. Вкажіть у ньом точну інформацію про автомобіль, водіях, умів стоянки, де знаходится автомобіль в нічний час. Прікладіть до заяви копії документів на автомобіль, копії водійських посвідчень ОСІБ, якіх ві плануєте допустити,, до управління машиною.

Перевірте дані надруковані в полісі, Який оформляється фахівцем страхової Компанії на підставі вашої заяви. Підпішіть поліс страхування автомобіля.

Сплатіть страхову Премію готівкою за квитанцією або безготівковім платежем по розрахунковому Рахунку. Пам'ятайте, що до моменту надходження копійчаніх коштів у касу або на розрахунковий рахунок страховика поліс страхування є НЕ дійснім, і при настанні страхової події до оплати відшкодування виплачено НЕ ЯКЩО.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: