» »

Як повернути КАСКОАвтовласник може розірвати договір КАСКО на свій розсуд, наприклад, при продажу машини або у разі виникнення будь-яких непередбачених проблем з компанією-страхувальником. При анулюванні договору КАСКО страхова компанія зобов'язана виплатити невитрачену суму страхової внеску.
Як повернути КАСКО
Вам знадобиться
  • - бланк заяви;
  • - поліс страхування;
  • - документ, що засвідчує особу.

Перед тим як розірвати договір, досконально його вивчіть, особливо розділ «Права та обов'язки сторін». У даному розділі зазначаються строки розірвання договору та терміни повідомлення компанії про ваше бажання розірвати контракт (приблизно 14 календарних днів). Контракт ви повинні були отримати при страхуванні свого транспортного засобу від представника компанії

Заповніть спеціально розроблену форму про розірвання договору. Її ви можете отримати, звернувшись до страхової компанії особисто, або по телефону запросите страхувальника, щоб він вам вислав бланк на електронну пошту. Якщо компанія не має спеціального бланка, напишіть заяву в довільній формі на ім'я генерального директора фірми або іншої особи, яка уклала з вами договір. Його дані ви зможете знайти в нижній частині поліса страхування, в тому місці, де ставиться печатка. У заяві вкажіть, що хочете розірвати договір з власної ініціативи.

Надайте страхувальнику поліс страхування, написану заяву та документ, що засвідчує особу. Фірма повинна зробити перерахунок страхової премії, яка підлягає поверненню. У кожної компанії існують свої тарифи перерахунку при розірванні контракту. В основному сума невитраченою страхової премії не пропорційна днів, що залишилися до закінчення терміну дії поліса.

У заяві вкажіть банківські реквізити, на які компанія могла б перерахувати перерахунок. Контракт вважається розірваним з дня написання вами заяви.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: