» »

Як вибрати КаскоКАСКО являє собою універсальний засіб для захисту вашого автомобіля від різних несподіванок, які можуть відбутися в дорозі, такі як аварія або пошкодження, а так само і поза доріг - це викрадення, пожежа або повінь. Це дозволяє заощадити великі гроші при різних ситуаціях, в які краще не потрапляти, але ймовірність яких все ж є.

Як вибрати Каско

Існує два види КАСКО:
Повне КАСКО. Це страхування автомобіля від можливого збитку і угону. В даному випадку ви повинні пам'ятати про те, що подбавши заздалегідь про встановлення хорошою протиугінної системи, КАСКО обійдеться вам дешевше. Часткове КАСКО. Набагато популярніше повного КАСКО, т.к. коштує набагато дешевше, але охоплює більшість ситуацій, таких як дорожньо-транспортні пригоди, вибухи, пожежі, протиправні дії третіх осіб.

На відміну від ОСАГО, КАСКО має ряд переваг, що дозволяють повністю відшкодувати витрати на ремонт або відновлення вашого автомобіля. Але безліч людей не можуть відразу визначитися з вибором компанії, в якій можна застрахувати свій автомобіль. Це не дивно, так як на сьогоднішній день таких компаній більш 850.

При прийнятті рішення про те, в якій фірмі застрахувати автомобіль, ви ставите такими питаннями:
Де КАСКО дешевше? Чи є додаткові знижки? Де виплачують швидше? Чи будуть ремонтувати автомобіль в сервісі або відшкодують збиток готівкою?

І ви починаєте вибирати з безлічі фірм саме ту, яка вам найбільше підходить. Про фірму ви можете дізнатися по телебаченню, радіо, з газет, інтернету, від знайомих. Проте пошук і порівняння займає багато часу. І не завжди результат виходить оптимальним.

Щоб уникнути всіх цих питань і не втрачати час, розумно буде звернутися в незалежну страхове агентство. Тут ви не тільки не переплатите за КАСКО, але і отримаєте переваги, такі як економія коштів і часу, підбір найбільш вигідних умов, гарантію укладення договору, супровід протягом усього часу страхування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: