» »

Як відмовітіся від КАСКОУ разі продажів транспортного засоб в Період Дії Укладення договору страхування звітність, звернута в страхову компанію Із Повідом про розірвання договору у встановлені ним строки.

Як відмовітіся від КАСКО

Вівчіть правила страхування автотранспорту, Які були виданя вам фахівцем страхової Компанії при укладанні договору страхування. У пункті, присвячений обов'язків СТОРІН, прописано, в Які Терміни страхувальник, тоб тієї, хто укладають договір Зі страховою компанією, зобов'язаний повідоміті компанію про бажання розірваті договір. Зазвічай цею Період годині Ставай 14 календарних днів.

Зверніться в страхову компанію, з Якою у вас Укладення договір, по телефону та електронною поштою з Проханов надаті форму заяви про Дострокове розірвання договору. Якщо така форма не розроблено страховою компанією, напишіть заяву в довільній ФОРМІ на ім'я генерального директора Компанії або Іншої особин, від чійого імені страхова компанія укладають з вами договір. Ім'я та Прізвище цієї особин ві можете знайти на полісі страхування в тій частіні, де Стоїть печатка організації.

Надал фахівцеві страхової Компанії напісанні заявили І поліс страхування. Попросіть його зробити розрахунок страхової премії, що підлягає поверненя, вона буде вам виплачена. Зверніть уваг на тій факт, що сума невітраченою страхової премії НЕ пропорційна періоду, що залишився годіні до Закінчення терміну Дії договором. Це відображено в правилах страхування. Так, Наприклад, за півроку, коли договір страхування Вже НЕ діятіме, ві отрімаєте назад позбав 40% страхової премії, яка булу оплачена при укладенні договору.

Напишіть заяву з Проханов повернути Частину страхової премії і заліште номер вашого розрахункового Рахунку та реквізити банку, в якому ВІН Відкритий. Страхова компанія перерахує суму невітраченою страхової премії на цею рахунок у встановлені правилами страхування Терміни. Такоже ві можете отріматі ЦІ гроші готівкою в Касі страховика.

Пам'ятайте, що ві такоже можете Дострокове розірваті договір обов'язкового страхування автоцівільної відповідальності (ОСАЦВ).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: