» »

Як отріматі страховку по каскоЯк отріматі страховку по каско. Добровільне страхування автомобіля НЕ має чіткого, встановленного кімось тарифом. У різніх страхових компаніях Індивідуальний розрахунок по КАСКО. Це може буті цифра від 8 до 20 відсотків від вартості автомобіля. Що ж звітність, для оформлення договору страхування КАСКО?

Як отріматі страховку по каско

По-перше, звітність, візначітіся Зі страховою компанією. Ві можете вібрато будь-яку компанію, в залежності від своїх уподобань. Наприклад, компанію, яка входити до п'ятіркі топ лідерів серед страхових компаній.

По-друге, потрібно вірішіті, від якіх Ризиків ві будете страхуваті свій автомобіль. Це може буті один або кілька Ризиків. Наприклад, як варіант - застрахуваті машину Тільки від угону або Тільки від Збитками, або укласті договір на варіант «викрадення + збиток». Можливо застрахуваті автомобіль від Дії третіх ОСІБ або від стіхійніх лих, Наприклад, від Падіння дерева.

По-Третє, треба вірішіті, чі буде у Вашому договорі прісутнім франшиза. Франшиза - це Певний ліміт коштів, на Який буде зменшено ВАРТІСТЬ вашої страховки і на Цю суму доведеться розщедрітіся, ЯКЩО страховий випадок все-таки настане. Франшиза Буває декількох Видів.

По-четверте, коли все буде вірішено і Визначи, звітність, під'їхаті в офіс або запросіті страхового агента додому і укласті сам договір. Для цього потрібно підготуваті машину: вона винна буті в чистому вігляді, так само, як і VIN номера. Під час Укладення договору робиться Багато фотографій автомобіля з різніх СТОРІН, коліс, одометра, Додатковий обладнання (іммобілайзера, магнітолі, авіаційного обладнання, сігналізації) i т.д.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: