» »

Який штраф за їзду без страховкиСтраховий поліс ОСАГО - це поліс обов'язкового страхування автоцівільної відповідальності. Є обов'язковим документом під час перевіркі співробітнікамі ГИБДД Нарівні з посвідченням водія та реєстраційнім документом на транспорт. За Порушення прав ОСАГО передбачені санкції, Які мают деякі Відмінності в залежності від сітуації.

Який штраф за їзду без страховки

Штраф за відсутність при Собі страховки

Йдет про сітуацію, коли у водія є діючий поліс, і ВІН вписання до бланку цього поліса. Однак у силу яких причин водій який не взяв Із собою страховку. У цьом випадка, на підставі ч. 2 ст. 12.3 КоАП, можна отріматі Попередження або Заплатити штраф у розмірі 500 рублів.

Може стати, що співробітнікі ГИБДД зроблять СПРОБА прірівняті забуть страховку до неіснуючої. У такому випадка при складанні протоколу звітність, точно вказаті причину відсутності при Собі поліса ОСАЦВ. Це стане в нагоді, ЯКЩО таки праворуч дійде до суду і вам доведе доводіті свою правоту.

Штраф за Порушення умів страхування

Стандартно договір ОСАГО Полягає на 1 рік. Однак існує категорія водіїв, Які НЕ корістується своїм автомобілем цілий рік. Такі водії мают право скоротіті Термін договору. Наприклад, дачники, Які потребуються транспорті Тільки в Певний сезон, можуть знізіті свої витрати на страховку, зменшіть Термін договору на кілька місяців. У цьом випадка водій має право їздіті на машіні Тільки в Терміни, зазначені в договорі страхування. Якщо автомобіль буде експлуатуватіся в Терміни, что НЕ передбачені страховки, це буде вважатіся порушеннях умів страхування ОСАЦВ.

Ще одним порушеннях умів страхування є Ситуація, коли водій скорістався автомобілем, будучи не вписання в страховку. Окремо Варто відзначіті, що окрім штрафу, накладається і Заборона на експлуатацію машини Доті, поки водій НЕ ЯКЩО вписання в діючий поліс.

Згідно ч. 1 ст. 12.37 КоАП за Порушення умів, передбачення полісом ОСАЦВ, накладається штраф у розмірі 500 рублів і застосовується Заборона на експлуатацію транспортного засоб, тоб Зняття номерів. У разі Заборона ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТЗ, у водія є можлівість користуватись автомобілем ПРОТЯГ доби з моменту Зняття номерів. Ст. 12.5 ч. 2 - єдина стаття, яка забороняє рух у будь-якому випадка.

Штраф за Прострочені страховку

Прострочена страховка - це найсерйозніше Порушення з тихий, Які стосують ОСАЦВ. Згідно 2 ст. 12.37 КоАП за наявність простроченої поліса ОСАГО, передбача штраф у розмірі 800 рублів, а такоже Заборона ЕКСПЛУАТАЦІЇ транспортного засоб. Таке ж покарань чекає водіїв, Які взагалі НЕ мают страховки. Для оформлення поліса ОСАГО вам потрібен діючий талон техогляд, або діючий міжнародний сертифікат техогляд, або чинна діагностична карта.

Існує міф, що після Закінчення терміну договору по страхуванню автоцівільної відповідальності, є місяць пільгового періоду для оформлення нового поліса, коли їзда без страховки допустима. Насправді Такі умови Малі місце буті, Альо смород були скасовані ще в 2008 році.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: