» »

Каско або Автоцивілка?Перед шкірного власником авто вставав вибір: ОСАЦВ або КАСКО? Це Вкрай ВАЖЛИВО питання, ТОМУ ЩО при неправильному віборі ві можете втратіті Багато грошів у Майбутнього.

Каско або Автоцивілка?
ОСАГО - обов'язкове страхування автоцівільної відповідальності. ОСАГО Було введено в Росії ще в 2003 році. Спочатку - як соціальний ЗАХІД, спрямована на створення ФІНАНСОВИХ гарантій відшкодування Шкоди, заподіяної власникам транспортних ЗАСОБІВ. ОСАГО бере на себе зобов'язання, що вініклі при вікорістанні транспортного засоб, Такі як: Заподіяння Шкоди життю, здоров'ю, майну. Страхові тарифи по ОСАГО встановлює Уряд Російської Федерації.

КАСКО - страхування автомобіля або інших ЗАСОБІВ транспорту від розкрадання, Збитками або викрадення. Складається договір Зі страховою компанією і при настанні випадка, зазначеного в договорі, страховик зобов'язується відшкодуваті заподіяні внаслідок цієї події збитки.

Для качання потрібно роз'яснити, що ОСАГО потрібно без вінятку всім водіям, а вісь КАСКО не обов'язково. Т.е питання Полягає в тому, що вібрато: тільки ОСАГО або ще КАСКО.

Відмінностей між КАСКО і ОСАГО не багато, але смород істотні.

Тарифи ОСАГО встановлює Уряд І, слідчо, смород НЕ Дуже Високі, а при КАСКО тарифи Вищі, так Як їх встановлює сама страхова компанія. Іншімі словами, ОСАГО - це державна страховка, КАСКО - комерційна страховка.

Такоже при віборі слід враховуваті ті, як ві вмієте водити і наскількі бережете свою машину. Якщо ві Хочете вібіраті від чого, самє, застрахуваті свою машину або Хочете Повністю від Усього застрахуваті свою машину, то КАСКО для вас найкращий варіант.

Загаль, при КАСКО вам З радістю оплатять будь-яку подряпіну на машіні, навіть при тому, що ві без Поняття, хто її Зробив і НЕ маєте жодних доказів, а при ОСАГО оплачуються позбав потерпілому від аварії, в якій ві винні. Якщо ж ві в аварії не винні і у вас Тільки ОСАГО, то вам заплатять Тільки в тому випадка, ЯКЩО у вінуватця є ОСАЦВ або КАСКО.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: