» »

Чі Можна не страхуваті каско, ЯКЩО машина в кредітіПри ПОКУПЦІ автомобіля в кредит КОЖЕН автовласнік стікається З ПИТАНЬ страхування КАСКО. Даній пункт є обов'язковою умів для Отримання кредиту. КАСКО має безліч нюансів, в Деяк випадка наявність поліса НЕ обов'язково, навіть при ПОКУПЦІ кредитного транспортного засоб.

Чі Можна не страхуваті каско, ЯКЩО машина в кредіті

Чому КАСКО для кредитного авто обов'язково

Коженая автовласнік, що купує авто в кредит, розуміє, що до того моменту, поки ВІН НЕ виплата повну ВАРТІСТЬ машини, вона знаходиться у власності кредитної організації. КАСКО є вігіднім видом страхування, як для банку, так і для водія. У випадка ДТП або викрадення страхова компанія відшкодує збитки у ПОВНЕ обсязі. Досить часто салони нав'язуються покупцям певні Страхові Компанії, прот така дія неправомірно. Головня моментом в данім випадка є наявність акредітації страховика в потрібному банку.

Головне, що НЕ влаштовує автовласніків - це ВАРТІСТЬ поліса КАСКО. Більшість банків вімагають повного комплексу страхування - від збитків, Пожежі, викрадення і пр. Однак КАСКО має деякі Особливості, Які можна вивчити в самому договорі.

У якіх випадка КАСКО для кредитного авто не вимагається

Страхові Компанії НЕ завжди укладають КАСКО. Наприклад, ЯКЩО автомобіль старше 10 років, то страховик має право відмовіті в страховці. Якщо ві купуєте авто не в салоні, а на вторинно Прайс, Альо берете для цього автокредит, то для того щоб НЕ страхуваті транспортний засіб за КАСКО, й Достатньо принести в банк кілька письмових відмов від страхових компаній. Головна Умова при цьом - автомобіль винен буті старше 10 років. Поліс КАСКО Полягає, як правило, на весь Період кредитування. Однак, ЯКЩО ві віплачуєте кредит раніше терміну, то страхування автомобіля з цього моменту здійснюється Виключно за вашим Бажаном.

Незареєстровані в ГИБДД автомобілі такоже НЕ підлягають страхуванню по КАСКО. При укладанні поліса необхідній повний комплект документів, включаючі ПТС і Свідоцтво про реєстрацію транспортного засоб.

У якіх випадка КАСКО обов'язково

Наявність поліса КАСКО є обов'язковим при ПОКУПЦІ автомобіля в кредит в салоні. Однак умови страхування можна Змінити в значній мірі. Наприклад, деякі банки Готові йти на вчінкі і пріймають поліс КАСКО, в якому платежі розбіті на півріччя або квартал. Відбувається це Вкрай Рідко. Зазвічай в умів Отримання кредиту наявність повної оплати КАСКО обов'язково, автовласнікі НЕ мают права відмовлятіся від даного виду страхування. Платіті Внески при цьом треба у відповідності по вопросам комерційної торговли графіком, зазначенім у договорі.

Як знізіті ВАРТІСТЬ КАСКО

Для кредитного авто Полягає один поліс КАСКО на весь Термін кредиту, платежі при цьом ві робіте раз на рік. У даного випадка можна знізіті ВАРТІСТЬ витрат. Наприклад, ЯКЩО ві берете кредит на 5 років, то при складанні єдиного поліса і його одноразової оплати, страхова компанія в значній мірі знизу ВАРТІСТЬ КАСКО. У даного випадка ВАЖЛИВО звернути уваг на один нюанс - ві повінні буті максимально впевнені в тому, що страховик НЕ збанкрутує в найбліжчі роки. Тільки Гарантії Такої Ніхто Не зможу отріматі навіть при великому бажанні. Діяті поліс буде Тільки ПРОТЯГ того періоду, за Який ві здійснілі внесок. Зверніть уваг на ті, що в Деяк салонах періодічно проводяться Акції, під час якіх КАСКО включається у ВАРТІСТЬ самого кредиту.

Знізіті ВАРТІСТЬ КАСКО можна за ПОГОДЖЕННЯ з кредитною організацією і страховою компанією, ЯКЩО застрахуваті автомобіль частково. У списку можлівіть Ризиків знаходяться Тільки викрадення і збиток. Від страхування Пожежі ві можете опінітіся, ЯКЩО договір кредитування НЕ має на увазі наявності повного КАСКО.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: