» »

На Який Термін можна укласті ОСАГОСтрахування по ОСАГО є обов'язковим для всіх власніків транспортних ЗАСОБІВ, Які Використовують на дорогах РФ, за вінятком прямо Передбачення ФЗ «Про ОСАЦВ». Прот залежних від того чи зареєстровано ТЗ на території Росії чи ні, чи слід воно до місця реєстрації або вікорістовується позбав в Певний Період страхування здійснюється на Різні Терміни.

На Який Термін можна укласті ОСАГО
Ві Придбай транспортний засіб в Іншому місті або в Іншому регіоні, і вам звітність, його прігнаті до місця реєстрації в компетентних органах - в цьом випадка слід укласті договір ОСАГО рядків на 20 днів (транзитна страховка). Однак, на мою думку це просто переплата, ТОМУ ЩО можна відразу застрахуватіся на літній Термін і позбав потім після реєстрації вписатися номера. Транзитна страховка підійде позбав для «перекупніків».

За загально умів договір ОСАГО Полягає завжди терміном страхування на 1 рік і позбав Період обмеження може складаті від 3 місяців. Заплатити за 3 Місяці Використання звітність, половину вартості Річного поліса, при цьом за півроку ВАРТІСТЬ поліса становітіме 70% від Річного. Незалежності від того на Який Період ві постелили поліс ОСАГО, ВАРТІСТЬ у цілому від цього НЕ змініться. Зверніть уваг, що продовжуваті Період можна мінімум на 3 Місяці в межах терміну Дії договором. При страхуванні з періодом Використання на 10 або 11 місяців заощадіті НЕ вдастся, оскількі ВАРТІСТЬ дорівнює річному полісу.

Відносно власніків автомобілів юридичних осіб ФЗ «Про ОСАЦВ» передбачає ряд обмежень, так мінімальній Період страхування може складаті 6 місяців, за умови сезонного Використання ТЗ (Наприклад, снігопрібіральна техніка). Для інших ТЗ, що належати ЮЛ і не входять до групи вінятку, Термін страхування і Період Використання завжди Рівні році.

Вінятком Із загально правила Річного терміну страхування є транспортні засоби, зареєстровані в іноземній державі. Відносно таких автомобілів Термін страхування завжди дорівнює періоду Використання і може складаті від 5 днів до 1 року.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: