» »

Скільки коштує застрахуваті машинуВодії, зацікавлені в Збереження свого автомобіля, хочуть будь-яким чином його застрахуваті. СЬОГОДНІ страхування автомобіля НЕ позику Багато годіні і коштів.
Скільки коштує застрахуваті машину
На сьогоднішній день Страхові Компанії Готові Запропонувати два види страхування транспортних засоби: ОСАГО і КАСКО. ОСАГО (обов'язкове страхування автоцівільної відповідальності) є обов'язковим видом страхування для всіх автовласніків, а КАСКО можна прідбаті за Бажаном. Варто докладніше Розглянуто два ЦІ увазі страхування.

Скільки коштує ОСАГО

Раз на рік будь-який АВТОМОБІЛІСТ або Мотоцикліст винен продовжуваті Термін Дії поліса ОСАЦВ. Якщо цього не зробити, то їх можуть оштрафуваті на пристойному суму. ВАРТІСТЬ ОСАГО Розраховується по-особливому: вона поклади від віку і типом автомобіля, віку водія, трівалості безаварійної їзди і місця реєстрації транспортного засоб. Наприклад, ЯКЩО людина, що живе в Саратовській області, захочу прідбаті поліс ОСАГО на старенькі жигулі, то Йому доведе Заплатити близько 3 тисяч рублів. Власнику Нової іномаркі, зареєстрованої в Москві, доведе Заплатити за Дану страховку Вже 6-8 тисяч рублів.

Слід Зазначити, що водій може отріматі компенсацію Тільки в тому випадка, ЯКЩО ВІН НЕ є вінуватцем ДТП. Якщо під час аварії постраждає Тільки його автомобіль, ВІН може отріматі 120 тисяч рублів, а ЯКЩО постраждала ще й люди, то 160 000 рублів. Розрахуваті точну ВАРТІСТЬ поліса ОСАЦВ ві можете допомогою страхового агента або на спеціалізованому сайті | Статистика, де є калькулятор вартості ОСАЦВ.

Яка ВАРТІСТЬ КАСКО

КАСКО (комплексне автомобільне страхування, крім відповідальності) є добровільнім видом страхування автомобілів. Звічайній ж, ВАРТІСТЬ поліса КАСКО буде в рази перевіщуваті суму, витраченного на ОСАЦВ. Основною ПЕРЕВАГА КАСКО є можлівість внести будь-які Страхові випадка (Наприклад, ві зможете застрахуваті машину від звалівся дерева під час буревію або від Пошкодження Бурулька, що впали з даху в зимовий годину долі).

Сказати точну ВАРТІСТЬ КАСКО, на Відміну Від ОСАГО, Неможливо. Зазвічай ціна Такої страховки може варіюватіся від 4 до 12% від Загальної вартості автомобіля. Таким чином, власникам новіх іномарок доведе істотно розщедрітіся. ВАРТІСТЬ КАСКО буде більше, ЯКЩО страховка оформляється на молодого водія, Який ПРОТЯГ року потрапляв в аварії. Відсутність сігналізації або СПЕЦІАЛЬНОГО місця зберігання автомобіля в темний годину доби такоже збільшіть ВАРТІСТЬ КАСКО. Дізнатіся точну ВАРТІСТЬ КАСКО для вашого автомобіля, ві зможете в будь-якій страховій Компанії, яка займається автострахування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: