» »

Що робити, ЯКЩО немає страховкиУ разі відсутності страховки з яких причин власник автомобіля НЕ має права Керувати ним. Альо має право Передат зробити власником машини будь-яке Інше Обличчя, довірівші Йому транспортний засіб. Новий власник може 5 днів їздіті без страховки ...

Що робити, ЯКЩО немає страховки
Якщо ві - власник автомобіля, візьміть аркуш паперу і напишіть Довіреність сьогоднішнім числом на будь-яке Арбітражний процес вами особа. При цьом довірена особа стає власником автомобіля на Термін Дії доручення. За Законом про ОСАГО ВІН зобов'язаний ПРОТЯГ 5 днів Оформити страховий поліс. Таким чином, довірена особа має право Керувати машиною ПРОТЯГ 5 днів без страховки на законних підставах. Довірена особа має право передоручіті авто Третій особі, Альо за умови нотаріального засвідчення документа.

Якщо автомобілем керує НЕ власник автомобіля, Альо сам власник знаходиться в машіні, відсутність довіреності в пісьмовій ФОРМІ НЕ Тягном Недійсність Догода. Іншімі словами, ві можете уявіті інспекторам особа, що перебуває за кермом, як довірена. У Протоколі вкажіть: «Не згоден. Причина - усна Довіреність від сьогоднішнього числа. Закон про ОСАГО Дає новому власнікові право Оформити страховку ПРОТЯГ 5 днів ».

Обов'язково Вказ в Протоколі причину своєї Незгодя. При перегляді постанов органів ГИБДД з адміністратівніх Правопорушення цею запис вкаже відсутність Фактів невиконання обов'язку зі страхування і Керування транспортними засобами з порушеннях умів договором про ОСАГО.

Верховний суд РФ візначає, що особа, яка керує автомобілем без письмовий доручення за наявності водійського посвідчення відповідної категорії і в прісутності власника або Іншого законного власника, вікорістовує транспортний засіб на законній підставі. Це допоможе відстояті свою правоту в спілкуванні з інспекторамі ГІБДД.Кроме того, власник і власник автомобіля мают право Керувати автомобілем ПРОТЯГ 30 днів з моменту Закінчення терміну Дії старого поліса ОСАЦВ. Для цього Відпустіть при Собі старий поліс і пред'являйте його інспекторам на підтвердження своїх слів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: