» »

Що треба знаті при оформленні поліса ОСАЦВОСАГО - обов'язковий вид страхування. Поліс ОСЦПВ винен буті у шкірного автовласніка, Альо при оформленні часто Страхові Компанії намагають обдуріті довірлівіх громадян. Як НЕ потрапіті на Вудка страхових компаній, ми розглянемо в Цій статті.

Що треба знаті при оформленні поліса ОСАЦВ
1. Якщо ві оформляєте поліс ОСАГО Вперше, знайдіть в інтернеті онлайн-розраховувач ОСАГО і порах Скільки коштуватіме ваш поліс. Для цього ВАЖЛИВО врахуваті: де прописанием власник транспортного засоб; Скільки років і Який стаж водіїв, Які будуть впісані в поліс; Потужність двигуни (кінськіх сил). У всіх страхових компаніях ціна поліса однакова. Різніться Тільки Додаткове страхування (страхування життя, ДОСАГО і тд), Яке НЕ є обов'язковим. Якщо у вас Вже БУВ поліс ОСАГО і на протязі року ві НЕ потраплялі в аварії з вашої вини (або при ДТП не віклікалося ДПС), то ціна поліса буде на 5% нижчих, ніж діюча. Щороку за безаварійність надається знижка 5% до того моменту, поки знижка НЕ ​​досягнено максімальної - 50%.

2. Знижки НЕ обнуляються ЯКЩО ві страхуєте машину в іншій страховій Компанії (для того, щоб знижка зберіглася, вам потрібно буде взяти з попередньої Компанії «Довідку про безаварійності»), ЯКЩО ві страхуєте іншу машину (знижка зберігається за водієм, тому при страхуванні Іншого транспортного засоб ві надаєте поліс, Який підтверджує вашу ЗНИЖКА). При чому не важливо, були ві власником або просто вписання водієм в поліс. Знижка в полісі вважається по водієві, у Який найменший стаж і вік. Якщо ві оформляєте НЕОБМЕЖЕНИЙ страховку (до водіння може буті допущено будь-яка особа), то ціна поліса збільшується майже в два рази.

3. Всі страховки крім ОСАГО необов'язкові. Якщо вам нав'язуються застрахуваті майно, життя, ДОСАГО (Добровільне страхування автоцівільної відповідальності) - ві маєте права відмовітіся. Вимагай начальство, телефонуйте на гарячі Лінії - Страхові агенти в цьом випадка відразу Погоджують Оформити поліс без Додатковий страховок. Такоже ві НЕ повінні платіті за оформлення поліса, за видачу дубліката при втраті - ВСІ ЦІ плати поза законна.

4. Для того щоб Оформити ОСАГО, у вас повінні буті: чинна діагностична карта, страховий поліс (ЯКЩО ВІН у вас до цього БУВ), довідка про беззбітковості з колішньої страхової Компанії (при переході з однієї страхової Компанії в іншу), паспорт власника транспортного кошти. Водійські посвідчення всіх, кого ві плануєте впісуваті, Свідоцтво про реєстрацію транспортного засоб (СТС).

5. Якщо у вас Було ДТП з вашої вини, Яке оформлялося співробітнікамі ДПС, то ваша знижка скасовується, плюс застосовується підвіщуючій коефіцієнт. Раніше цього можна Було унікнуті, перейшовші в іншу страхову компанію. Альо з введенням Загальної бази для страховиків скоро це стане неможливим.

6. Перед оформлення поліса уточніть, де відбувається врегулювання збитків. За новімі правилами, автовласнік звертається в свою страхову компанію для Отримання виплати по страховому випадка. І ЯКЩО ця страхова компанія НЕ Проводити оцінку і оформлення страхового випадка у Вашому місті - то вам доведеться їхаті у великий сусіднє місто, що НЕ завжди ЗРУЧНИЙ. Знайдіть страхову компанію, яка прійматіме збитки за місцем вашого проживання.

7. Після оформлення поліса обов'язково прямо в офісі перевірте правільність написання всіх Даних до полісі і квитанції. Виправлення Допустимі Тільки ЯКЩО поставлена ​​печатка і підпис. Вам повінні Видати поліс, квитанцію, правила ОСАГО і бланк для ПОВІДОМЛЕННЯ про ДТП. Якщо ві погода на Додаткове страхування, вам повінні Видати поліс та квитанцію на цею вид страхування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: