» »

Що таке КАСКОСтрахування свого майна СЬОГОДНІ в Росії й Достатньо популярно. Природно, найчастіше страхують автомобілі як джерело підвіщеної небезпеки, та Рухом майно. Для цього Використовують кілька різніх Видів страховок - від обов'язкових до добровільніх. Одна з найпопулярнішіх страховок з категорії добровільніх - це каско. Багато автовласніків оплачуються її, але до кінця НЕ розбіраються в тонкощів такого виду страхування.

Що таке КАСКО
Розшифровки у абревіатурі каско немає. Пов'язано це з тим, що Російські страховики просто Зробили кальку з західного терміна, что НЕ страждаючі з дослівнім Переклади і створеня власного.

Що таке каско

Каско - це категорія страховок, при якій автомобіль страхується відразу по декількох ризико - викрадення і збиток. При цьом, т.к. каско - страховка добровільна, машину завжди можна застрахуваті частково, Наприклад, Тільки по ризику викрадення. Тому фахівці віділяють два види страховки: - повна; - Часткова.

Віходячі з ціх назв, можна зрозуміті, що в першому випадка виплати здійснюватімуться в ПОВНЕ розмірі, а в Іншому - частково (страховка покріє Тільки ті витрати, Які пов'язані позбав Із зазначенімі при страхуванні збитками).

Страховка каско спрямована на захист інтересів власника транспортного засоб, чого, Наприклад, чи не відбувається у випадка з ОСАЦВ. Добровільне страхування автомобіля від різніх Ризиків у повній його мірою обов'язково оформляється при ПОКУПЦІ авто в кредит. У цьом випадка до моменту повного погашення позики вигодонабувачем стає банк.

Що можна застрахуваті по каско

За каско зазвічай страхуються Різні види транспортних ЗАСОБІВ. Це і мотоцикли, і автобуси, і легкові автомобілі, і вантажні, і трактори, і тягачі, і навіть Причепи.

Добровільне страхування захіщає власника машини від викрадення або Пошкодження транспортного засоб у випадка аварії, Пожежі, Якого стіхійного лиха, хуліганськіх Дій та ін Дій, Які прізвелі до Пошкодження авто.Стоіт пам'ятати, що ЯКЩО ві вірішіте навмісне пошкодіті свою машину, щоб отріматі виплату по страховці, у вас Нічого НЕ Вийди. У цьом випадка у виплата вам відмовлять. Такоже НЕ заплатять, ЯКЩО ві будете за кермом нетверезому.

Умови розрахунку каско

Якщо купуваті каско Неповне, Наприклад, від Збитками, мінімальній Термін страхування складі 1 місяць, максимальний - 5 років. Повне ж каско можна прідбаті на Термін від півроку до року.

ВАЖЛИВО крітерієм при розрахунку вартості поліса каско є вік автомобіля. Так, Наприклад, можна купити поліс добровільного страхування на Російські машини у віці не старше за за 5 років і для іномаркі НЕ старші 7 років.

Законом, що регулює таку страховку, як Наприклад, з осаго, немає. Всі права та обов'язки як власника транспортного засоб, так і страховика, обмежуються Федеральним законом про страхування.

Крім того, Варто пам'ятати, що ВАРТІСТЬ страховки КАСКО не сама бюджетна цифра. Вона може оцінюватіся і в 10% від вартості автомобіля, і в Більшу суму залежних від марки авто. Однак, ЯКЩО пріпустіті, що гіпотетічній ризико свершился, ВАРТІСТЬ ремонту або покупки нового авто замість Викрадення будуть на порядок Вище.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: