» »

Що звітність, для Укладення договору КАСКОВі задумалися про захист свого автомобіля від зовнішніх непріємніх факторів: зіткнень, падінь предметів, протиправних Дій третіх ОСІБ? На допомогу прийде договір добровільного страхування транспортних ЗАСОБІВ (КАСКО).

Що звітність, для Укладення договору КАСКО
КАСКО - це єдиний спосіб Зберегти автомобіль і унікнуті непріємніх ФІНАНСОВИХ витрат, пов'язаних з йо Пошкодження або ВТРАТИ. Страхування покріває ї Достатньо широкий пакет Ризиків, у тому чіслі: - викрадення (розкрадання) - Незалежний від того Яким спосіб Було скоєно розкрадання (таємно, Відкрито, з! Застосування насильства або без такого); - Зіткнення - Це не Тільки ДТП за участю інших автомобілів, Альо и з бордюром, деревом і пр.; - Протиправні Дії третіх ОСІБ; - Падіння сторонніх предметів (дерев, шиферу ТОЩО); - Стіхійні лиха (град, повені ТОЩО). Оскількі Данії вид страхування добровільній Страхові Компанії самостійно візначають умови страхування, а такоже Страхові тарифи. Тому для підбору найбільш комфортабельних умів та вимог слід звернута для порівняння в кілька компаній.

Безпосередно для Укладення договору потрібно стандартний пакет документів, що Включає паспорт або Інший документ що засвідчує особу, водійське посвідчення всіх ОСІБ допущених до управління (ЯКЩО договір З ОБМЕЖЕНОЮ) та документи на транспортний засіб (ПТС, Свідоцтво про реєстрацію ТЗ). Додатково в страховій Компанії можуть попросіті надаті договір купівлі-продажу для визначення комплектації вашого автомобіля, кредитний або договір застава (ЯКЩО автомобіль Придбай в кредит). Це позбав Основний Перелік документів, Які страхова компанія може запросіті Розширення ПЕРЕЛІК.

Слід пам'ятати, що ВАРТІСТЬ автомобіля візначається за Згідно СТОРІН, при цьом додаткової ОЦІНКИ Проводити НЕ потрібно (страховики корістуються довіднікамі НАМИ ТОЩО). Багато страховиків ї Достатньо часто відмовляють в укладенні договору страхування Щодо вопросам комерційної торговли моделей автомобілів, що перебувають у групі ризику, а такоже ТЗ старше 8-10 років.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: