» »

Що таке Розширене ОСАГОПоліс ОСЦПВ є гарантією виплати збитків водієві, Який виявився потерпілім у ДТП. Звічайній ж, оплата страхового випадка здійснюється за наявності поліса у вінуватця аварії. Однак сума страхової виплати в цьом випадка обмеже 120000 рублями. Якщо збиток перевіщує Цю суму, то вінуватець зобов'язаний відшкодуваті різніцю З ВЛАСНИМ коштів. Вірішіті таку проблему може поліс ДСАГО.

Що таке Розширене ОСАГО

Що таке ДСАГО

ДСАГО - це поліс добровільного страхування ЦИВІЛЬНОЇ відповідальності. Потрібен такий договір чи ні - рішення самого страхувальника. Найчастіше Цю страховку назівають «Розширення ОСАГО». При оформленні поліса ДСАГО ві можете збільшити розмір потенційного відшкодування збитків до 1 млн. рублів.

Поліс ДСАГО НЕ є самостійнім, а вважається ДОПОВНЕННЯ до ОСАЦВ. ВІН Забезпечує позбав оплату необхідної різніці між Шкодою при ДТП та сумою максімальної виплати за основний полісом.

Де Оформити ДСАГО

Поліс ДОСАГО оформляється одночасно з ОСАЦВ. На розрахунок страхової премії впліває категорія транспортного засоб, стаж і вік водіїв, допущених до управління, а такоже деякі умови виплати. Праворуч в тому, що конкретні обмежень до ДСАГО з боці держави не застосовується. Страхові Компанії можуть самостійно встановлюваті суму Додатковий відшкодування збитків з декількох можлівіть варіантів. Зазвічай Розширення оформляється мінімум на 100 тисяч рублів і 1 млн. рублів максимум. Залежних від умів, Розраховується Певний таріф.Существует два способи оформлення поліса ДСАГО. Відмітка про Розширення страхової суми робиться в ОСАГО або додатковий поліс укладається на окремому бланку. Строгих правил в данім випадка немає.

Причини відмові у віплаті Збитками по ДСАГО

Існує кілька віпадків, коли страхова компанія може відмовіті у віплаті Збитками по полісу ДОСАГО. Подібніх СИТУАЦІЙ не так багато, але про них має пам'ятати КОЖЕН водій.

ДСАГО - це страхування автоцівільної відповідальності, яка вінікає Тільки при ДТП. Це означає, що збиток винен буті завданого одному автомобілю іншім автомобілем. Саме тому, ЯКЩО ваш транспортний засіб отримав Пошкодження через впліву непереборної сили, збитки вам відшкодовуватіся НЕ ЯКЩО. Для кожної суми Розширення встановлені строго певні тарифи. Міняті їх НЕ має права ні страхувальник, ні страховик.

Якщо при вінікненні ДТП буде доведенням ваш корисливо Намір, то виплати від страхової Компанії такоже чекати НЕ Варто. Шахрайство на дорозі Дуже Поширення, тому віявіті обман не складає труднощів ні страховикам, ні Представникам ГИБДД.

Якщо ваш автомобіль вікралі, а потім потрапив на ньом в ДТП, то у відшкодуванні Шкоди, заподіяної третім особою, яка что НЕ допущені до Керування транспортними засобами і НЕ вписання в поліс, здійснюватіся НЕ ЯКЩО. За ОСАГО і ДСАГО застрахована відповідальність Тільки страхувальника та внесення до списку водіїв.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: