» »

Як ввезти машину в РосіюНезважаючи на те, що практично будь-яку машину можна купити усередині країни, багато автолюбителів їдуть за машиною за кордон. До традиційних країнам, з яких привозять автомобілі в Росію, відносяться Німеччина, Литва, Америка, Японія та Польща. Як правило, до Росії ввозять машини вже були у вжитку, так як купувати за кордоном новий автомобіль просто не вигідно. Якщо ж ви все-таки вирішили придбати «залізного коня» за кордоном, зверніть в першу чергу свою увагу на європейські країни, наприклад, на Німеччину.

Як ввезти машину в Росію
Вам знадобиться
  • - міжнародне посвідчення водія;
  • - валютна банківська карта;
  • - шенгенська віза.

Спочатку забезпечте себе водійським посвідченням міжнародного рівня, так як російські права за рубежами нашої країни не діють.

Отримайте валютну банківську картку. Покладіть на неї стільки грошей, щоб вам вистачило на покупку машини, оплату необхідних платежів, вартість транспортування, готелі, харчування, непередбачених витрат.

Знайдіть відповідну машину. Відвідайте сайти великих автомобільних ринків і салонів, які торгують уживаними машинами. Виберіть кілька автомобілів, які відповідають вашим запитам. Як варіант, можна скористатися послугами професійного дилерського салону. Дилер вибере машину, оформить усі документи та організовує доставку до Росії. У даному випадку буде потрібно тільки знайти солідний дилерський салон з хорошою репутацією і оплатити його послуги. Однак більша частина водіїв воліють самостійно вибирати машину, не довіряючи це важливе питання хоча і професійним, але стороннім людям.

Коли підходящі машини обрані, зв'яжіться з продавцем і домовтеся про зустріч.

Отримайте шенгенську візу в посольстві Німеччини.

Прокладіть шлях, яким ви будете повертатися з Німеччини до Росії. Налаштуйте навігатор і скористайтеся порадами бувалих автолюбителів. Два традиційних шляхи: сухопутний Німеччина - Польща-Білорусь - Росія або водний на поромі з Ростока в Санкт-Петербург.

На автомобільному ринку (або в салоні) у Німеччині, де знаходяться вибрані машини, уважно огляньте кожну з них. Не поспішайте, задавайте якомога більше питань і торгуйтеся. Торгуватися в Німеччині можна як на ринку, так і в салоні. Ви пройшли великий шлях і доклали багато зусиль - не поспішайте з вибором, його потрібно зробити напевно.

Після завершення угоди і оформлення всіх необхідних документів виїжджайте до Росії. Ви можете перетворити цей шлях в подорож по Європі, якщо виберіть сухопутний маршрут, або просто транспортування від місця до місця, якщо зупиніться на поромі.

Після перетину російського кордону поставте своє нове авто на облік в ГИБДД.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: