» »

Як водієві захистити себеДорога - це місце підвищеної небезпеки. Люди, які проводять за кермом більшу частину часу, часто піддаються сильному стресу, а іноді й нападам, як психологічним, так і фізичним з боку інших учасників руху або співробітників ДІБДР. Щоб упевнено почуватися в дорозі, водієві потрібно заздалегідь занепокоїтися про свою правову і фізичний захист.

Як водієві захистити себе
Вам знадобиться
  • - засіб самооборони;
  • - книжка з правилами дорожнього руху;
  • - необхідні документи;
  • - встановлений відеореєстратор.

Перевіряйте стан автомобіля кожен раз перед відправкою в дорогу. Справа в тому, що при нападі злочинців на ваш автомобіль, кращий засіб протистояння - втечу, до якого ваша машина повинна бути повністю готова. Тиск у шинах не повинен перевищувати допустимих норм, але краще, якщо буде перебувати на межі. Гальмівна система, як і система запалювання, повинні функціонувати бездоганно. Автомобіль завжди повинен бути готовий до несподіваних і різких маневрів.

Подбайте про засіб захисту. Краща зброя самооборони - травматичний пістолет. Але на нього необхідно дозвіл і його покупка обійдеться в круглу суму (від 8 000р. До 30 000р.). Крім того, травматичною зброєю потрібно вміти користуватися, адже великий ризик покалічити або навіть убити противника, що виходить за рамки закону про самооборону, і водієві буде загрожувати кримінальне покарання.

Саме доступне і ефективний засіб захисту для водіїв - пристрій аерозольного розпилення «УДАР». Його можна знайти в більшості магазинів зброї, або замовити в інтернеті. Дозвіл на носіння «УДАРУ» не потрібне, єдине обмеження - вік від 18 років, але для всіх водіїв це не перешкода. Зарядів «УДАРУ» вистачить на повністю набиту машину з нападниками (5 балонів з газом). Він не завдає тяжкої шкоди здоров'ю і довів свою ефективність.

Не зупиняйтеся близько від стоїть попереду автомобіля. Завжди залишайте місце для здійснення різкого маневру, якщо почнеться напад. У разі повного блокування вашого автомобіля іншими машинами, негайно покиньте салон - це дозволить піти від попадання куль.

Завжди майте при собі потрібні документи і книжку з правилами дорожнього руху, щоб у разі свавілля співробітників ГИБДД не дати себе в образу і підкріпити свої претензії цитатами з ПДР. Встановіть відеореєстратор в салон, щоб розмови і дії поліцейських були зафіксовані. Також при виникненні спірної аварійної ситуації відеореєстратор може допомогти вирішити розбіжності.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: