» »

Як виграти автомобіль у лотереїУ лотерею цілком реально виграти, причому вашим призом може виявитися навіть автомобіль. Це може стати реальністю, але для цього потрібно не тільки мати сильне бажання, але й зуміти скористатися деякими хитрощами.

Як виграти автомобіль у лотереї
Вам знадобиться
  • - лотерейний квиток.

Якщо в лотерейному квитку того розіграшу, в якому ви вирішили взяти участь, потрібно закреслити два або три числа, то ви цілком можете покластися на свою дату народження. Ці числа за визначенням повинні приносити вам удачу. Якщо ви з'явилися на світ 1 квітня 1978 (01.04.1978), то вдалими цифрами для вас будуть - 1, 4 та 25. Третє число зазвичай являє собою суму всіх чисел, складових рік вашого народження.

У тій ситуації, коли у квитку потрібно позбутися від шести чисел, ви можете звернутися до власних ініціалами. Цілком можливо, що вони підкажуть вам вдалу комбінацію. Кожна буква буде відповідати певній цифрі: А-1, Б-2 і т.д. Пропустивши букви, з яких не можуть починатися імена та прізвища (Й, Ь, И, ред), ви отримаєте просту у використанні 29-значну систему. Перекодуйте перші дві букви від ваших ініціалів (прізвища, імені, по батькові) в числа і скористайтеся отриманої комбінацією.

Згідно прикметам завзятих гравців у лотерею, найкраще купувати квиток в першу половину робочого дня або ж у другу половину дня вихідного. Крім того, день покупки квитка теж володіє символічним значенням. Для більшого везіння можна спробувати придбати ігрову акцію в день вашого народження.

Навіть колір одягу може допомогти вам у залученні удачі. Якщо ви збираєтеся піти за квитком, не варто надягати одяг кричущих кольорів (червоний, жовтий). Набагато більш виграшним варіантом буде чорний колір. Уникайте квітчастих малюнків, а також різних клітинок, смужок і горошків - все це відштовхує від вас перемогу. Крім того, небажано присутність на вас будь-яких прикрас, особливо із золота.

Деякі гравці навіть дотримуються спеціальну дієту, яка на їх думку здатна допомогти їм виграти. Її основу складають фрукти і овочі (крім буряків і часнику), а також м'ясні продукти. Небажано вживання в їжу молочних продуктів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: