» »

Як завести машину в холоди?У сильні морози перед автовласниками іноді гостро постає наступне питання: а чи заведеться машина? Зробимо все можливе, щоб завелася.

Як завести машину в холоди?
Вам знадобиться
  • -помічник;
  • -друга машина;
  • -дроти-"крокодили".

Для початку спробуйте трохи "розігріти" акумуляторну батарею вашого автомобіля. Для цього потрібно дати їй навантаження - увімкніть фари або музику на пару хвилин, але двигун поки не заводите.

Після трохи поверніть ключ у замку запалювання і зачекайте кілька секунд - дайте бензонасосу накачати в мотор паливо. Вичавіть зчеплення перед спробою завестися - це полегшить двигуну роботу.

Не крутіть стартер довше 10 секунд - можете "посадити" акумулятор, а в гіршому випадку зіпсуєте стартер. І якщо перше при справному акумуляторі легко виправити, то друге виправити вже складніше.

Якщо ваш акумулятор все ж сів, то потрібна друга машина, щоб "прикурити" від неї. Для цього завжди возите з собою проводи-"крокодили".

Ще один варіант завести мотор - завести його з "штовхача". Цей прийом підходить тільки для автомобілів з ручною коробкою передач. Також бажано наявність помічника - більше шансів на швидкий і позитивний результат.

І останній спосіб оживити акумулятор - це зарядити його. Але на це у вас піде багато часу. Якщо терміново потрібно їхати, є гроші, а поблизу - магазин автозапчастин, то можна купити нову акумуляторну батарею.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: