» »

Як знайти авто за номеромТрапляється, що необхідно знайти який-небудь транспортний засіб, знаючи тільки його реєстраційний номер. Зробити це не складно, так як номер машини - основний розпізнавальний знак.

Як знайти авто за номером
Вам знадобиться
  • - заяву в ГИБДД;
  • - заяву до податкової інспекції;
  • - інтернет.

Найбільш достовірну і точну інформацію можна дізнатися через офіційні джерела. Для цього зверніться у відділення ГИБДД. У їх базі є інформація про будь-якому автомобілі та його власника. Слід знати, що дані відомості є суворо конфіденційними, і просто так вам їх ніхто не надасть. Щоб їх отримати, необхідно мати на те серйозні підстави. Напишіть заяву на ім'я начальника ГИБДД і докладно опишіть причину, по якій вам потрібно встановити авто за його номером. Наприклад, якщо ви потрапили в дорожньо транспортна пригода, і винуватець зник з місця аварії, опишіть, як все сталося. Якщо привід вашого звернення порахують вагомим, вам видадуть всі необхідні відомості.

Знайти автомобіль за номером можна і через базу даних податкової інспекції. Там також є вся інформація. Дані відомості надходять до податківців відразу після постановки авто на облік. При необхідності зверніться в найближчу податкову інспекцію і напишіть заяву, в ньому вкажіть причину вашого звернення, наприклад, ви стали учасником або свідком ДТП, у вас відбулася серйозна сварка з іншим водієм.

Дізнатися дану інформацію можна і за допомогою інтернету, скориставшись одним із спеціалізованих сайтів. Там також можна знайти всі дані автомобіля і його власника. Правда, на достовірність результатів пошуку не дуже сподівайтеся, тому що інформація може бути застарілою. Крім того, це платна послуга. Вас попросять оплатити її за допомогою електронного гаманця, через термінал або по СМС. Пам'ятайте, що поширення та отримання інформації про приватне життя протизаконно.

Якщо сталася дорожньо-транспортна пригода, і винуватець зник з місця аварії, знайти автомобіль за номером вам допоможуть будь-які державні структури, які мають необхідну інформацію. Зверніться в будь-яку з них. Наприклад, до найближчого відділення поліції або ДПС, вони зв'яжуться з ГИБДД і нададуть необхідну інформацію.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: