» »

Як знайти адресу по машиніІноді в житті трапляється, що господар машини, винний в аварії, злочині, хуліганстві або в хамстві, намагається втекти з місця події. Тому дуже важливо обчислити по автомобілю адресу і прізвище її власника.

Як знайти адресу по машині
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон;
  • - записна книжка.

Відразу записуйте, фотографуйте або запам'ятовуйте прикмети автомобіля. У кращому випадку це будуть номерні знаки, що включають в себе реєстраційний номер машини, який знаходиться зліва між буквами, що позначають серію. А праворуч від них знаходиться зображення прапора і абревіатура країни, а також цифровий код регіону.

Тепер подумайте, наскільки серйозний привід для пошуку власника машини. У разі якщо сталося ДТП, а власник авто намагається сховатися від відповідальності, для його розшуку є вельми поважна причина. Тому сміливо звертайтеся в ГИБДД.

Це можна зробити як особисто, так і по телефону. Співробітники ГИБДД можуть терміново підключити до пошуку черговий наряд дорожньої поліції, по рації оповістити всі пости. Вам доведеться написати заяву, в якій необхідно надати всі наявні в наявності дані.

Якщо у вас в пам'яті залишилися тільки фрагменти номерного знака авто, це теж зможе допомогти. Якщо навіть цією інформацією ви не маєте, то напевно запам'ятали колір машини і її марку. ГИБДД має єдину базу, в якій класифіковані всі авто, як за номерами, так і за зовнішніми їх ознаками. Податкова база теж володіє цією інформацією.

Будь господар при покупці авто реєструє свій новий автомобіль. Тому всі його дані - адреси фактичного місця проживання та реєстрації, прізвище, ім'я, по батькові та навіть номер телефону - можна знайти в кожній комп'ютерній базі ГИБДД будь-якого регіону країни.

Бувають випадки, коли власника автомобіля необхідно знайти, щоб віддячити його або з інших причин. Для цього краще знати всі дані його номерного знака, а потім скористатися інтернетом. Там є безліч платних і навіть безкоштовних послуг з пошуку адреси власників авто. Таким чином можна повільно, але вірно знайти господаря машини.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: