» »

Як знайти машину по винуVIN-номер автомобіля надає основну інформацію по машині (країну-виробника, завод, на якому було випущено транспортний засіб, тип кузова, двигуна, модель і т.п.) Крім цього, за даним кодом можна частково визначити і історію авто. При будь-яких операціях, вироблених з машиною (ремонт, участь в ДТП, фарбування і т.д.) в першу чергу завжди перевіряється VIN-номер.

Як знайти машину по вину
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - VIN-код автомобіля.

З'ясуйте все, що стосується автомобіля по VIN-номеру через інтернет. У мережі надано величезна кількість сайтів, відвідавши які і додавши потрібні дані, можна отримати докладну інформацію про будь машині. Одні ресурси роблять це безкоштовно, інші - за певну суму. Так, наприклад, автомобіль будь-якої марки, зареєстрований в Америці, можна «пробити» по VIN-коду на інтернет-сайті: www.carfax.com, заплативши за послугу певну суму. Подібні послуги вам нададуть і на сайті, за адресою: www.autochek.ru

Отримайте безкоштовну інформацію на сайті: http://www.freevin.ru, на якому можлива перевірка комплектації автомобіля по VIN-коду.

Спробуйте знайти експерта, який за допомогою всесвітньої павутини збере всю необхідну інформацію, що стосується вашого автомобіля за його VIN-номеру. Зареєструйтеся для цього на тематичних форумах, там, як правило, є такі фахівці. Вони вишлють необхідну інформацію на вашу електронну пошту.

Зверніться до офіційних представників. Наприклад, можна відвідати салон дилера машин вашої торгової марки і провести у них запит для отримання інформації. Їм буде простіше знайти необхідні для вас відомості так як, у них існують прямі зв'язки з заводом-виробником, у якого зберігаються всі дані по виробленим ними автомобілям. Однак, таким чином можна уточнити лише характеристики. Довідатися, потрапляв автомобіль у серйозні халепи, можна іншим способом.

Щоб дізнатися докладну історію машини з моменту, коли вона зійшла з конвеєра, зверніться до працівників дорожньо-постової служби. Цей варіант можливий у випадку, якщо автомобіль був зареєстрований до вас в Росії чи в республіках співдружності. Зробивши запит, ви зможете отримати інформацію щодо ремонтів, викрадень, аварій і т.д.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: