» »

Як знайти господаря автоЧас від часу виникають ситуації, коли необхідно дізнатися інформацію про власника автомобільного транспортного засобу. Наприклад, у разі аварії. Зробити це можливо, навіть якщо ви знаєте тільки автомобільний номер.

Як знайти господаря авто

Зверніться до найближчого відділенні Державної інспекції безпеки дорожнього руху, поліцейську ділянку, а також до страхового комісара компанії, в якій оформлений ваш поліс ОСАЦВ або КАСКО. Повідомте їм всі відомості про автомобілі, з вини якого ви потрапили в дорожньо-транспортна пригода: марку і колір автомобіля, реєстраційний номер автотранспортного засобу, особливості автомобіля, які ви запам'ятали. Вони розглянуть вашу заяву і самостійно наведуть довідки про власника. Вас же запросять, якщо буде порушено кримінальну справу за фактом ДТП або вам потрібно буде заявити цивільний позов. Звернутися до співробітника ДІБДР можна і на стаціонарному посту. Всі вони обладнані комп'ютерною технікою з доступом до повної бази даних.

Придбайте на радіоринку або в інтернеті одну з баз ГИБДД з інформацією про автовласників. Дані бази доступні і в онлайн режимі (http://bazagibddregion.ru). Для пошуку інформації про власника виберіть регіон, в якому зареєстровано автотранспортний засіб, введіть інформацію про реєстраційний номер, перейдіть за посиланням, введіть свій номер мобільного телефону, отриманий код в спеціальній формі активації. Після цього ви отримаєте інформацію про власника автомобіля. У тому випадку, якщо це фізична особа, видадуть прізвище, ім'я та по батькові, адресу і місце реєстрації, а також паспортні дані власника, номер його посвідчення водія. Якщо власник - юридична осіб, то ви побачите повне найменування організації, контактну інформацію, ІПН, ОГРН і ОКПО організації.

Пам'ятайте, що актуальна інформація міститься тільки в офіційних базах ГИБДД. Доступ до неї можна отримати за запитом, наприклад, звернувшись до будь силовий підрозділ. Якщо господар автомобіля загрожує громадській безпеці, став свідком надзвичайної події, став носієм державної або військової таємниці, ви також можете звернутися у Федеральну службу безпеки. Фахівці ФСБ самостійно наведуть довідки про господаря автомобільного транспортного засобу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: