» »

Як оплатити штраф без квитанціїЯк оплатити штраф. Оплачувати штрафи потрібно якомога швидше, щоб потім не було проблем. Але часто буває так, що квитанція на оплату втрачається. І заплатити необхідну суму здається неможливо. Однак є багато способів, як сплатити заборгованість без квитанції.

Як оплатити штраф без квитанції

Як оплатити штраф без квитанції
По-перше, штраф без квитанції можна сплатити на місці. В основному, це стосується штрафів ГИБДД. Можна оплачувати відразу ж, як вам видали постанову про виплату штрафу. Для того щоб прийняти у вас грошові кошти на законних підставах, інспекторам видають контрольно-касові апарати.

Для того щоб сплатити штраф без квитанції, можна скористатися інтернетом. Для початку зайдіть на сайт gosuslugi.ru, потрібний вам розділ "штрафи і держмита". Тут потрібно ввести свої дані: прізвище, ім'я, по батькові і залежно від того, який штраф вам виписаний, номер документа. Наприклад, якщо у вас штраф по ГИБДД, то вказати номер водійського посвідчення. І система видасть вам всю інформацію. Для того щоб сплатити штраф, достатньо тільки списати всі дані. А після сплатити або також через інтернет, або через спеціалізовані термінали оплати.

Як оплатити штраф без квитанції
Існують для оплати штрафів без квитанції і такі спеціальні термінали, при роботі з якими потрібно тільки внести у відповідні поля номер водійського посвідчення. Він у відповідь на отримані дані видасть вам всю інформацію по вашим штрафів і запропонує їх оплатити.

Як оплатити штраф без квитанції
Ще один варіант, правда, для тих, хто з оплатою штрафу сильно затягнув - оплатити його через судових приставів. Коли приходить повістка, що необхідно оплатити штраф, потрібно піти до них у відділ. Прямо там, на місці і, головне, без жодних квитанцій можна сплатити заборгованість. Плюс такого методу - ніяких черг. Та ще й пристави по базі даних перевірять, чи немає у вас інших заборгованостей.

Як оплатити штраф без квитанції
Також можна скористатися допомогою стільникових операторів. Якщо квитанція загублена, можна дізнатися про суму, яку необхідно заплатити, через СМС-повідомлення, а вже потім сплатити заборгованість через термінал. Для того щоб дізнатися, скільки грошей ви повинні державі, потрібно відправити СМС-запит на номер 9112 (для всіх стільникових операторів єдиний), де необхідно вказати наступні дані: гибдд, пробіл, № транспортного засобу, пробіл, № водійського посвідчення. Коштує така послуга 40 рублів. Зате ви дізнаєтеся всю необхідну інформацію і зможете оплатити штраф в будь-якому зручному для вас місці.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: