» »

Як визначити дату випуску автомобіляТочно визначити дату випуску автомобіля іноді просто необхідно. Тільки маючи всі відомості про виробництво машини, сумлінну продавець виставить її на продаж, а знає і досвідчений покупець погодиться на придбання автомобіля.

Як визначити дату випуску автомобіля
Вам знадобиться
  • - документи на автомобіль;
  • - інструкція до автомобіля;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.

Щоб уточнити рік і точну дату випуску транспортного засобу, скористайтеся ідентифікаційним номером автомобіля (VIN). Ви зможете знайти його, перш за все, в супровідних документах на машину. Якщо з якихось причин документи подивитися не вдасться, зверніть увагу на звичайні місця розташування VIN номера. У сучасних автомобілях ідентифікаційний номер найчастіше прикріплюється у верхній частині торпеди, з боку водія, у самого вітрового скла. Також VIN код може бути виявлений на передній лівій стійці кузова або на моторному щитку, під капотом машини.

Перепешіте VIN номер і спробуйте з'ясувати через базу даних інформацію про рік випуску автомобіля. У наші дні зробити це можна і через інтернет. Такі сайти як http://www.vinfact.com/, http://vinexpert.ru/content/vin_besplatno_proverit і багато інших допоможуть навіть без реєстрації розшифрувати VIN код. Проблема, однак, полягає в тому, що часто модельний рік, зазначений у VIN, не збігається з реальною датою випуску транспортного засобу.

Відкрийте капот автомобіля і знайдіть номер двигуна, в якому виробник також зазвичай вказує дату виробництва. Якщо інформація, отримана в результаті з'ясування номера двигуна, знову викликає питання, потрібно знайти номер кузова транспортного засобу.

Номер кузова машини необхідно зафіксувати і використовувати надалі для офіційного запиту в ГИБДД. У дорожньої поліції є велика база даних, за якою буде просто визначити дату випуску машини.

У разі якщо при порівнянні декількох джерел виходять суперечливі результати, уточніть вік авто за допомогою вивчення маркування різних деталей машини. Зверніть увагу на нижню частину ременя безпеки в салоні, багажні амортизатори, пластмасові розсіювачі задніх фар. З достатньою ймовірністю визначити правильний рік виробництва машини допоможуть номера, нанесення на стекла салону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: