» »

Як отримати права на квадроциклЯк отримати права на квадроцикл. Сьогодні квадроцикл ставитися до одного з найпопулярніших видів транспорту. Міць, драйв, швидкість дарують неймовірні відчуття водієві квадроцикла. Відомо, що на керування транспортними засобами (ТЗ) потрібні права, якщо обсяг двигуна даних ТЗ вище 50 куб.см, і квадрацикл тут не виняток. Яким чином в Росії отримують права на квадроцикл? - Питання цікаве.

Як отримати права на квадроцикл
Вам знадобиться
  • Паспорт, водійські права (якщо є), заяву встановленого зразка, медична довідка, сертифікат про проходження навчання, квитанції про оплату іспитів і отримання прав на квадроцикл

Їздити на квадроциклі (ATV) можуть особи, які отримали водійське посвідчення з допуском на позашляхові моторні засоби тракториста-машиніста категорії А. Видається воно в Держтехнагляді за місцем реєстрації, для цього необхідно подати туди заяву, пройти медичний огляд і здати іспити з теорії та практиці.

Отримати права на квадроцикл військовослужбовці можуть за місцем розташування своєї військової частини.

Щоб отримати права на квадроцикл, перед складанням іспитів необхідно пройти навчання управлінню даними мотозасобів і надати в Держтехнагляд відповідний сертифікат.

Прикласти до сертифікату заяву на отримання прав на квадроцикл, медичну довідку, паспорт, виданий раніше водійське посвідчення (якщо таке є), фотографію, оплачені квитанції (оплата іспиту та отримання прав).

Отримати індивідуальну картку і разом з наявним пакетом документів пройти до екзаменатора.

Здати теоретичні іспити з ПДР - правилам дорожнього руху і безпечної експлуатації квадроцикла (самохідних машин). Отримана оцінка за теорію дійсна 3 місяці. При невдалій здачі теорії, практичний іспит не проводиться.

Здати комплексний іспит з практики водіння, ПДР, безпечної експлуатації такого виду машин. Він проходить у два етапи: на закритій спеціалізованої майданчику (трактородромах), на прокладеному для самохідної техніки (квадроцикла) маршруті.

Здати іспит повторно при неуспішної першій спробі можна через тиждень. Якщо кандидат тричі провалив іспит, він відправляється на повторне навчання їзді на самохідних машинах. Результати заносяться до протоколу. При незгоді кандидата з екзаменатором, він має право оскаржити поставлену оцінку у встановленому порядку.

Отримати права на квадроцикл при успішній здачі теорії та практики, розписатися у відповідній графі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: