» »

Як перевірити наявність своїх штрафівБудь російський водій може перевірити, чи не числяться за ним штрафи за допомогою федерального порталу державних послуг. У мешканців низки регіонів є також додаткова можливість дізнатися свої штрафи через інтернет або по смс.

Як перевірити наявність своїх штрафів
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - мобільний телефон.

У самому привілейованому становищі перебувають «штрафники» Самарської області. На обласному порталі державних послуг (http://www.gosuslugi.samara.ru) вони можуть не тільки дізнатися про всі нарахованих їм штрафи, але і роздрукувати або завантажити на комп'ютер квитанції для їх оплати.
Для цього водій повинен пройти по посиланню "Електронні сервіси перевірки готовності закордонних паспортів та штрафів", потім відкрити розділ "Штрафи" і ввести прізвище, ім'я та по батькові, дату народження та документ, за яким буде виконуватися пошук. Це може бути водійське посвідчення, постанова про штраф або протокол про адміністративне правопорушення.

Жителі Адигеї, Краснодарського і Ставропольського країв, Воронезької, Липецької, Тамбовської і Рязанської областей можуть отримати інформацію про свої штрафи безкоштовно на сайті «Моіштрафи.ру» (http://www.moishtrafi.ru). Для цього потрібно ввести у форму пошуку держномер своєї машини і номер та серію посвідчення водія. Або, слідуючи інструкціям на сайті, відправити смс на вказаний номер. Послуга доступна абонентам «великої трійки» («МТС», «Білайн» і «Мегафон») і коштує 10 р. Держномер машини і серію і номер прав потрібно вказати в тексті повідомлення.

Інформація про власні штрафи доступна будь-якому російському водієві на федеральному порталі державних послуг (http://www.gosuslugi.ru). Щоб її отримати, треба авторизуватися на порталі (за відсутності аккаунта зареєструватися), вибрати в числі відомств МВС, а серед його доступних послуг - опцію, що дозволяє дізнатися про штрафи. А потім ввести в запропоновані поля дані держномери машини або водійського посвідчення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: