» »

Як розбавити соляркуЗ настанням холодної пори року перед власниками та водіями постає питання: чим і як розбавити солярку, щоб вона несподівано не замерзла при настанні сильних морозів. Так при температурі -30 градусів не застигає тільки арктична солярка, яка в продажу буває нечасто.

Як розбавити солярку

Бензин.
Так як бензин має широке поширення, часто саме їм і розбавляють дизпаливо. Слід враховувати, що розбавлена ​​таким чином солярка негативно впливає на ресурс циліндро-поршневої групи. Сама солярка виконує змащувальні функції для деталей паливного насоса і форсунок. Розбавлення бензином погіршує мастильні властивості солярки. Рекомендоване співвідношення 25% бензину на весь обсяг розбавляємо палива. Бензин слід використовувати з октановим числом 76 або 82.

Гас.
Розбавлена ​​гасом солярка покращує антігеліевие властивості солярки і майже не впливає на ресурс дизеля. Багато антігеліевие присадки для дизельного палива засновані саме на гасі. Розбавлення дизпалива гасом - звичайна справа в районах Крайньої півночі. Додають гас в кількості 10-20% від усього обсягу розбавляємо палива, щоб солярка НЕ ​​застигала до температур - 40 градусів. Практикою доведено: навіть тривала експлуатація двигуна на цій паливної суміші істотно не впливає на термін його служби.
Слід загострити увагу на різницю між авіаційним гасом і гасом, заливається під паяльні лампи. Авіагас здатний спалахнути від іскри, і навіть від статичної напруги. Тому дизельний двигун, заправляється такий паливної сумішшю, повинен мати захист від статики.

Антігеліевие присадки. Істотно дорожче, ніж бензин і гас. Однак, це найбезпечніший варіант для розведення солярки. Як для ресурсу двигуна, так і в сенсі пожежної безпеки. При застосуванні присадок обов'язково слід переконається у відсутності води в баку. Справа в тому, що поверностние-активні речовини, що містяться в присадках, диспергируют воду (розподіляють її по всьому об'єму). Після цього відокремити воду від солярки неможливо. Вода для дизельного двигуна ще більш шкідлива, ніж парафіни і здатна механічно зруйнувати мотор.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: