» »

Як дізнатися про авто за номером кузоваНомер кузова або VIN - це унікальний код автомобіля. Такий код присвоюється при народженні транспортного засобу і, завдяки йому, можна дізнатися повну історію автомобіля.

Як дізнатися про авто за номером кузова

Визначте місця розташування номера кузова. Зазвичай він знаходиться на інструментальній панелі в лівому верхньому кутку. Його видно через лобове скло. Також він дублюється на лівій передній стійці кузова. Однак у різних моделях можливі інші варіанти розміщення коду, наприклад, під капотом, на водійських дверей і т.д.

Визначте перші три символи VIN-а. Перший буде позначати географічну зону, в якій проведений автомобіль. Другий символ позначить країну географічної зони, а третій - безпосередньо виробника або тип машини. Третя цифра також показує обсяги заводу-виробника - при невеликих, до 500 транспортних засобів за рік, буде стояти цифра «9».

Поцікавтесь про моделі авто, типі кузова, двигуна і т.д. за наступними шести знакам номера кузова. Шоста цифра є контрольною для захисту від перебивки VIN-коду. Вона обов'язково присутня тільки в американських і китайських машинах.

Розгляньте уважно останні вісім знаків VIN-коду, що замикають чотири з яких повинні бути цифрами. У цій частині номера кузова закладена інформація про модельний рік випуску, який не збігається з календарним роком, а також про заводі-виробнику транспортного засобу.

Скористайтеся послугою, яка дозволяє дізнатися основні характеристики автомобіля через SMS, відправивши номер кузова на короткий номер. Вам прийдуть кілька відповідних SMS, що містять звітну інформацію.

Введіть номер кузова в американські системи Autochech і Carfax. Вони видадуть повний звіт про транспортний засіб, включаючи дані про аварії, затопленнях, страхових випадках, показниках одометра, навіть про службу експлуатації, наприклад, таксі або поліція і ін На жаль, такі бази дозволяють дізнатися тільки про автомобілі США і Канади.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: