» »

Як визначити рік випуску двигуна за його номеромКоли власник авто задається метою визначити рік випуску двигуна, виникають деякі проблеми. Одні стверджують, що це можна зробити за його номером, інші - що він не несе ніякої інформації. Якщо ви точно знаєте, що двигун випустили разом з вашим авто, то можете визначити рік випуску за номером кузова.

Як визначити рік випуску двигуна за його номером
Вам знадобиться
  • - автомобіль, для якого потрібно визначити рік випуску;
  • - комп'ютер і підключення до інтернету.

Знайдіть на своєму автомобілі номер VIN (номер кузова). Він є у кожної машини, і з його допомогою ви можете дізнатися не тільки рік випуску авто і двигуна, а й інші технічні деталі, його вихідну комплектацію. Зазвичай номер кузова вибивається на самому автомобілі, його вказують під капотом або в іншому місці авто, але знайти його ви також зможете в технічному паспорті.

Подивіться на символ знайденого номера VIN, що стоїть на десятій позиції. Це буде або цифра, або буква. У цьому символі зашифрований рік випуску автомобіля. Буква А позначає, що автомобіль був випущений або в 1980, або в 2010. Буква Н позначає 1987, N - 1992 рік, Р - 1993 рік, R - 1994 рік, V - 1997 рік, J - 1998 випуску.

Якщо ви виявили на десятій позиції номера кузова цифру, це означає, що ваш автомобіль був випущений після 2000, з якого і починається нумерація. Таким чином, якщо автомобіль випущений в 2003 році, то ви знайдете цифру 3. З 2010 року нумерація закінчується, і знову використовуються букви латинського алфавіту. Тільки тепер вже не використовуються літери O, Q, U, Y і Z.

Оскільки кожен виробник може по-своєму зашифровувати рік випуску, то скористайтеся краще одним з онлайн-сервісів. Вам знадобиться тільки дізнатися номер VIN з технічного паспорта автомобіля, а розшифровувати його буде призначений для цього сервіс.

Ви можете визначити дату виробництва та з інших деталей автомобіля. Часто її вказують на проводах і кабелях під капотом. Швидше за все, лобове скло має той же рік випуску, що й автомобіль, якщо його не змінювали. Подивіться на номер лобового скла. Дві його останні цифри вказують на рік виготовлення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: