» »

Як привезти машинуНезважаючи на те, що в нашій країні в даний час можна вибрати автомобіль практично будь-якої марки і класу, багато наших співвітчизників купують автомобілі за кордоном, наприклад, у Німеччині. Відповідно автолюбителі задаються питанням - як привезти машину з Німеччини до Росії. Це зробити цілком реально.

Як привезти машину
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно водійське посвідчення міжнародного класу, валютна банківська карта і закордонна віза.

Наші внутрішні «бюджетні» водійські посвідчення за кордоном не дійсні. Тому першою справою отримаєте міжнародне посвідчення водія.

Замовте в банку валютну карту, покладіть на неї суму на машину плюс дорожні витрати.

Виберіть автомобіль. Постарайтеся вибрати кілька «кандидатів». Зараз більшість магазинів і авторинків мають свої сайти і, приклавши зусилля, ви цілком зможете підібрати кілька автомобілів. Бажано, щоб вони були розташовані не далеко один від одного - так вам буде потрібно менше часу на внутрішні пересування.

Зверніться до консульства Німеччини за отриманням візи.

Прокладіть маршрут, яким ви будете перевозити машину з Німеччини до Росії. Це можна зробити сухопутним шляхом через Польщу і Білорусію або по воді на поромі з Ростока в Санкт-Петербург.

У Німеччині уважно огляньте всі автомобілі, які ви вибрали через інтернет. Торгуйтеся спокійно - і в салонах, і на авторинках це нормально. Вибираючи між покупкою в магазині або у приватної особи - зупиніться на магазині.

Після здійснення покупки, залежно від обраного шляху ви або переганяти машину в порт, або починаєте прогулянку по Європі.

Коли ви приїдете в Росію - сплатите мито та поставте машину на облік в ГИБДД.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: