» »

Як вибрати незамерзайкуЗ приходом холодів у кожного водія виникає потреба в покупці якісної незамерзаючої рідини. При покупці навіть такого звичного продукту, завжди є небезпека отримати контрафактну і небезпечну продукцію. При виробництві контрафакту зазвичай використовується метанол, а поява великої кількості підробок пов'язано з введенням закону, що посилює оборот спиртовмісної продукції. Розглянемо основні ознаки відмінності якісної продукції від контрафакту.

Як вибрати незамерзайку

Перше, на що необхідно звернути увагу - це ціна. Незамерзаюча рідина не може коштувати 60 - 120 рублів, так як виробництво ізопропілового спирту (основного складового елементу незамерзаючої рідини) як мінімум в 3-4 рази вище.

Зверніть увагу на етикетку. Дата виготовлення не може бути надрукована типографським способом - це явна ознака підпільного виробництва.

Контрафактна продукція розфасовується в неякісну тару, основні недоліки завжди кидаються в очі: • Зам'ятий упаковка
• Неякісна папір, з якої виготовлена ​​етикетка
• нечитабельним текст і нечіткі зображення
• Сторонні домішки всередині пляшки
• Сама рідина непрозора, що є ознакою використання спиртовмісних відходів.

Перевірте запах рідини. Якісна продукція має неприємним запахом ізопропанолу, в той час як контрафакт, що виготовляється з метанолу, має дуже слабовираженний запах.

Якість продукції можна перевірити, визначивши ступінь його горіння. Намочіть ганчірку незамерзаючої рідиною і підпаліть її, якщо полум'я буде яскравим і не коптять небо, значить перед вами якісний продукт.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: