» »

Чому лають російські автомобіліЯк би не сварили автомобілі російського виробництва, вони постійно тримають пальму першості в загальних продажах машин. Звичайно, залежить це не від загальної популярності автомобілів, а від доступної вартості самої машини і подальшого обслуговування. Хоча все більше іномарок складають їм гідну цінову конкуренцію, керівництво автозаводів не поспішає до виробництва сучасних і безпечних машин.

Чому лають російські автомобілі
Дістається російським автомобілям, звичайно, по заслугах. І серед постійних претензій є й свої фаворити. Чим в першу чергу незадоволені покупці жигулів? Основною проблемою вітчизняних машин є неякісна збірка, швидке зношування деяких деталей, корозія, низькі експлуатаційні якості. Навіть нову машину доводиться допрацьовувати відразу після покупки. Всі салони, які торгують продукцією АвтоВАЗу, пропонують послуги передпродажної підготовки. А інакше деякі машини навіть завестися не зможуть. Після покупки відразу краще зробити шумоізоляцію салону, антикорозійну обробку, поміняти акумулятор і свічки. Ось і виходить, що начебто стоїть машина не так дорого, але доводиться відразу вкладатися в ремонт і вдосконалення. І набігає сума, за яку можна купити стару іномарку або навіть нову, хай в мінімальній комплектації, але хоч з якимись гарантіями якості.

Поступається Ваз іномарок та за своєю актуальністю. Не можна більше тридцяти років випускати одну і ту ж модель машини. Нехай навіть і в різних варіаціях. Якщо раніше у вітчизняних машин практично не було конкурентів, і машина була скоріше екзотикою, зараз на російському ринку представлені абсолютно всі марки машин. Навіть китайський автопром, незважаючи на те, що його продукція не може похвалитися якістю, намагається йти в ногу з сучасними технологіями, нехай навіть дивними методами. Але вони хоча б намагаються підвести свої машини під світові стандарти автомобільної промисловості. У Росії ж великим проривом стало використання на Lada Priora подушки безпеки водія, хоча у всьому світі вона відома вже більше двадцяти років.

Саме низька безпека є головним мінусом російських автомобілів. Краш-тести автомобілів за методикою EuroNCap, дали страхітливі результати. Тільки дві моделі - Kalina і Priora представили середні результати безпеки завдяки посиленню конструкції даху і брусів безпеки бічних дверей. Всі інші моделі показали найгірший результат. Але, якщо ви захочете придбати машину з подушкою безпеки, вам доведеться доплатити за неї. У той час як у всіх іномарках подушка безпеки водія входить в стандартну комплектацію.

Найближчі плани російського автопрому позбавили автомобілістів останньої надії - буде триматися курс на випуск бюджетних машин. Звичайно, це не погано, що деякі російські споживачі матимуть можливість придбати машину за коштами. Але навіть 250-300 тисяч рублів занадто висока ціна за життя.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: