» »

Як розмитнити квадроциклПри ввезенні будь-якої техніки обов'язково проводиться її розмитнення, незалежно від того, для тимчасової або постійної експлуатації призначений транспорт. Квадроцикли відносяться до автомототранспортних засобів. Мито на них розраховується за товарною позицією 87 0321 - 30% від оціночної вартості.

Як розмитнити квадроцикл
Вам знадобиться
  • - каталоги мототехніки.

Вартість квадроцикла визначається на підставі даних каталогів іноземних фірм. Рахунки, довідки, інвойси, надані фізичною особою, приймаються в розрахунок, якщо в них вказана ціна вища оцінної вартості.

Вживана мототехніка з ушкодженнями йде за мінімальною вартістю каталогу. Без ушкоджень - за середньоринковою вартістю. Модернізована техніка з додатковим обладнанням буде оцінена дорожче.

Головним є документ про оплату депозитних платежів до тієї митниці, де буде вестися оформлення та видача ПСМ. Якщо депозит не внесений, техніка ставиться на тимчасове зберігання. Декларацію заповніть на кордоні у двох примірниках. Завірений митницею екземпляр, отримаєте на руки.

Для фізичних осіб застосовується єдина ставка митних зборів, податків. Якщо квадроцикл буде коштувати не більше 650 000 рублів і важити не більше 200 кг, платити треба мито 30%. При перевищенні вартості і ваги, потрібно заповнювати митну декларацію і платити 20% мита і 18% ПДВ, плюс послуги в оформленні.

За новий квадроцикл береться мито 30% + ПДВ 18%. Разом, митний платіж складе 53%. За бувший квадроцикл стягується мито 35% (не менше 1.2 Euro / куб) + ПДВ 18%.

Існує ставка митних ризиків. Множення ваги транспортного засобу на цю ставку дасть мінімальну вартість мита. Якщо вказати в інвойсі занижену ціну, техніка потрапить під коригування митної вартості - КТС. Щоб не ускладнити справу, треба дізнатися ставку ризику по митному коду для квадроцикла (Таможня. ру) і, виходячи з цього, ставити ціну.

Підсумуйте платежі на сайті, де є митний калькулятор, наприклад, http://www.alta.ru/trucks/truck.php. У митні калькулятори вносяться марка і країна виробник, рік випуску, тип, обсяг і потужність двигуна, За цими даними видається підсумковий результат. Місцем митного оформлення для транспорту групи 87 є митні органи за місцем проживання власника.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: