» »

Як дізнатися заборгованість по номеру машиниВ даний час водіїв часто цікавить питання про те, як дізнатися заборгованість по номеру машини і вчасно виплатити штраф. Існують різні інтернет-сервіси, які дозволяють зробити це досить швидко.
Як дізнатися заборгованість по номеру машини

Скористайтеся спеціальним ресурсом moishtrafi.ru, що дозволяє миттєво і безкоштовно дізнатися заборгованість по номеру машини. На головній сторінці ви побачите кілька полів, які потрібно заповнити. Вводити літери дозволяється кирилицею або латиницею, в будь-якому регістрі. Варто відзначити, що подібна послуга доступна лише жителям Краснодарського краю, Рязанської області, Тамбовської області, Смоленської області, Республіки Адигея, Республіки Карачаєво-Черкесія та Республіки Калмикія, однак території постійно додаються.

Почніть з введення державного номера транспортного засобу. Звичайні номери мають вигляд A111AA11 (1), зразок для пасажирського транспорту - A (A) 11111, для мототранспорту - 1111AA11 і т. д. Зразки номерів інших транспортних засобів ви знайдете в підказках на сайті під час вводу. Введіть номер свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Вказувати його слід у форматі 11AA111111 (1) або в новому форматі 1111111111.

Дізнатися заборгованість по номеру машини безкоштовно можна також за допомогою сайту gosuslugi.ru, вибравши послугу «Штрафи ГИБДД». Виберіть пункт меню «Ваше розташування» і вкажіть у списку, що з'явився ваш регіон. Далі виберіть «ГИБДД» в підменю «Транспорт і дорожнє господарство». Так ви потрапите на сторінку, де зможете дізнатися заборгованість по штрафах ГИБДД. Виберіть «Реєстрація як фізична особа», після чого повністю пройдіть процедуру реєстрації.

Вкажіть ваші прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, регіон проживання, номер і серію водійського посвідчення, номер авто та електронну адресу. Якщо інформація вірна, ви отримаєте необхідні відомості про несплачені штрафи. Після цього ви зможете відразу розібратися з наявним боргом або ж роздрукувати квитанцію, за якою можна буде внести оплату пізніше.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: