» »

Чому не радять брати китайські та корейські автоПри виборі автомобіля, як правило, прийнято орієнтуватися на його вартість при купівлі, вартість у період експлуатації: витрата бензину, доступність і вартість запчастин, податок, а також країну-виробника. За останнім критерієм зазвичай судять про якість авто.
Чому не радять брати китайські та корейські авто

Поширення китайських і корейських автомобілів

В останні десятиліття досить популярними для масового сегмента ринку стали китайські та корейські автомобілі. Вони володіють привабливим дизайном, часто мало відмінним від дизайну своїх європейських побратимів, хорошою комплектацією, але при цьому вартість їх набагато доступніше.

Виробники з Китаю та Кореї відвоювали значну частку ринку в країнах з низьким рівнем розвитку вітчизняного автопрому. І обсяги продажу в цих країнах продовжують рости навіть на тлі падіння автомобільного ринку в цілому.

Особливості автомобілів з Піднебесної

Перше, що кидається в очі при розгляді китайських авто, це доступна ціна. Автомобілі ці зовні дуже сильно нагадують більш дорогі моделі відомих марок, оскільки в Китаї більшість продукції прийнято копіювати. Копіюють китайці не тільки дизайн кузова, а й нутрощі авто. При цьому на увазі геополітичного положення Китаю на сировину виробники економлять - а інакше звідки взятися такою низькою ціною?

Невисока якість металу призводить до того, що вже через рік експлуатації в автомобілі можуть виявитися серйозні поломки через корозію. Фарба стирається до грунту. А дешевий пластик, який часто покликаний імітувати дорогі породи дерева, насичує салон досить важким і дуже стійким запахом.

У підсумку дешевий при покупці автомобіль стає досить витратним задоволенням у період експлуатації, а низька якість використовуваних матеріалів, як і якість самої збірки, ставить під сумнів безпеку автомобіля і для власника, і для навколишнього середовища.

Особливості корейських авто

Корейська автопром досить молодий. Більш-менш якісні, конкурентоспроможні автомобілі в Кореї почали виробляти близько десяти років тому.

Останнім часом творіння корейського автопрому успішно конкурують у своєму ринковому секторі. Цьому в основному сприяє розвиток дилерських мереж, що реалізують як автомобілі, так і запчастини до них, і в достатній мірі забезпечують потреби власників корейських авто, а також хороші технічні характеристики реалізованих автомобілів.

При цьому дешевизна автомобілів корейського виробництва зумовлена ​​використанням все тих же низькоякісних матеріалів. Крім цього слабким місцем «корейців» є слабкі кріплення і низька якість складання автомобілів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: