» »

Як перегнати машинуЯк перегнати машину. Якщо ви не змогли у себе в місті знайти машину за своїм смаком, спробуйте звернутися до європейського ринку автомобілів. Зараз велика кількість наших співгромадян воліють купувати старі і недорогі машини в Європі, переважно в Німеччині і потім переганяють «покупку» до Росії. Ось кілька підказок на цю тему.
Як перегнати машину
Вам знадобиться
  • Для того щоб комфортно почувати себе за кордоном при здійсненні угоди вам буде потрібно інтернет, міжнародне посвідчення водія, валютна банківська карта і віза.

Отримайте міжнародне посвідчення водія - наші внутрішні посвідчення за кордоном не дійсні.

Отримайте валютну банківську карту, покладіть на неї ту суму грошей, якої повинно вистачити на купівлю автомобіля та інші витрати.

Знайдіть декілька автомобільних магазинів і авторинків. Підберіть автомобіль, який вам підходить. Краще, якщо автомобілів буде декілька, щоб у вас був вибір. Зараз це досить просто зробити за допомогою інтернету.

Отримайте візу на виїзд до Німеччини.

Відразу виберіть маршрут, по якому ви будете переганяти машину з Німеччини до Росії. Наприклад, це може бути сухопутний маршрут через Польщу Білорусію, або водний шлях на поромі Росток - Санкт-Петербург. Уважно зважте всі «за» і «проти» обраного маршруту, уточніть наявність готелів і заправок.

У Німеччині уважно огляньте автомобілі, які вас зацікавили, не соромтеся торгуватися, це цілком нормально при купівлі вживаного автомобіля.

Після здійснення угоди починайте рухатися по вибраному маршруту.

Після того, як ви прибули до Росії, сплатите держмито та зареєструйте машину в ГИБДД.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: