» »

Де на двигуні вказано номерНомер двигуна можна знайти в технічних документах. Однак для вашої власної безпеки також не завадить з'ясувати, де він знаходиться безпосередньо на моторі. Ця необхідність може виникнути, коли інспектор ГИБДД зажадає від вас показати номер і звірити його з техпаспортом. Крім того, при покупці авто вам слід звірити значення, вказане на моторі, із записаним в документах. В іншому випадку ви можете потрапити в неприємну ситуацію і опинитися винним.

Де на двигуні вказано номер

Що вам знадобиться для того, щоб знайти номер на двигуні

Щоб знайти номер двигуна, вам потрібно: - керівництво з експлуатації; - документи на автомобіль; - ліхтарик; - засоби для чищення.

Як знайти номер на двигуні: інструкція

Номери двигуна вказаний в документації, як правило, у свідоцтві про державну реєстрацію автомобіля. Якщо у вас немає цього документа, загляньте в технічний паспорт, там він напевно повинен бути присутнім. Якщо ви купили вже старий автомобіль, і до нього не була прикладена інструкція з експлуатації, пошукайте її в інтернеті для даної моделі.

Якщо вам потрібно подивитися номер безпосередньо на двигуні, варто відшукати табличку з номером на моторі. Відкривши капот машини, пошукайте цю табличку. У кожного виробника автомобілів є власний підхід до розміщення номера. Навіть якщо марка машини одна і та ж, але моделі різні, місцезнаходження цього номера може не збігатися.

Ось ймовірні місця, де може розташовуватися номер двигуна: - на блоці циліндрів або ж поруч з ним; - під щупом рівня масла; - на кожусі ременя; - на стику коробки передач і двигуна; - на вушку підвіски мотора; - на повітрозабірник; - на впускному колекторі; - на трубці охолоджуючої рідини; - на фабричної табличці, де є ідентифікаційні дані транспортного засобу.

Як шукати номер на двигуні

Знайти номер на двигуні досить проблематично, якщо на ньому скупчився шар бруду. Тому багато досвідчені власники авто рекомендують провести очищення і відмивання мотора. Таким чином всі потаємні місця і западини будуть помітні.

Нерідко деякі виробники автомобілів вибивають номер двигуна так, щоб його можна було побачити за допомогою невеликого дзеркальця. Наприклад, номер двигуна Ford розташований на нижній панелі під масляним фільтром. Ви можете спокійно його розглянути за допомогою дзеркальця, не знімаючи при цьому захист з двигуна.

Цікавий факт: на раритетних автомобілях з США номерів на двигунах може не бути. У такому випадку, якщо співробітники ГИБДД відмовляються ставити ваше авто на облік, вам слід звернутися до вищим посадових осіб. В принципі, вони повинні знати такий факт. Якщо ж і вони вам відмовлять, ви можете звернутися до компанії-виробнику, щоб він видав вам офіційне підтвердження.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: