» »

Як вчитися на праваПідготуватися до здачі на права можна двома способами. Перший - звернутися в автошколу, яких достатньо в кожному великому місті. Є й інший варіант - самопідготовка. Але можливість здачі на права в цьому випадку залежить від регіону: іспит екстерном приймають не скрізь.
Як вчитися на права
Вам знадобиться
  • - послуги автошколи або приватного інструктора;
  • - довідка про проходження водійської медкомісії;
  • - гроші на оплату цих послуг;
  • - самостійні заняття з вивчення правил дорожнього руху;
  • - текст правил дорожнього руху;
  • - комп'ютер і доступ в інтернет для онлайн тестування з теорії.

Найпростіший і торований варіант - поступити в автошколу. Для цього потрібно вибрати найбільш відповідну за ціною і якістю (порівняти різні пропозиції, відвідати цікаві автошколи, вивчити відгуки випускників і по можливості статистику успішної здачі на права по закінченні курсу).
Потім відвідати обрану автошколу, укласти договір і оплатити навчання.

Обов'язкова умова зарахування на навчання - проходження водійської медкомісії. Нерідко це можна зробити за окрему плату при самій автошколі, але дійсна і довідка, видана будь-яким медичним центром.

Після зарахування в автошколу і початку занять від вас вимагається справно їх відвідувати.
Курс навчання складається з теорії та практичного водіння - як на майданчику, так і в умовах міста.
Програма передбачає стандартна кількість годин, які кожен учень повинен провести за кермом. Але треба розуміти, що готовність до іспиту і подальшого самостійного виїзду на дорогу - питання індивідуальне. Тому, якщо не впевнені, краще оплатіть додаткові години водіння в автошколі або на стороні.

Якщо ви вирішили скористатися послугами приватного інструктора, визначати, скільки вам буде потрібно годин на водіння, належить вам. Рекомендація тут та ж, що і у випадку з автошколой: поки не впевнені, продовжуйте займатися.
Освоєння навичок водіння - процес індивідуальний. Комусь достатньо десяти годин, а комусь буде мало і ста.

На самостійне вивчення правил дорожнього руху зазвичай потрібно близько двох тижнів за умови як мінімум двогодинних щоденних занять. Попрактикуватися в проходженні екзаменаційних тестів ви можете в інтернеті, де їх можна знайти, зокрема, на сайтах низки регіональних управлінь ГИБДД.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: